Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Artego przegrało we własnej hali ze Spartakiem Moskwa...

Szalona pogoń w „Artego Arenie” [DUŻO ZDJĘĆ KIBICÓW]

Artego przegrało we własnej hali ze Spartakiem Moskwa Widnoje 65:66 w meczu 3. kolejki grupy A Pucharu Europy koszykarek. To pierwsza porażka bydgoszczanek w tych rozgrywkach.
Szczęście było blisko. Na niewiele ponad 3 minuty przed końcem Spartak prowadził różnicą 10 oczek. I wtedy Artego rzuciło się w pogoń. Było nawet bliskie zwycięstwa, ale Elżbieta Międzik w ostatniej sekundzie przestrzeliła rzut za 3 punkty.
Dodajmy, że w przerwie pokazał swoich sporych umiejętności dał 10-letni gimnastyk Zawiszy Tomek Le Khac.