Punkty i dużo goli w meczach Polonii i Budowlanych [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W 14. kolejce IV ligi piłkarskiej poloniści ze Sportowej przerwali 4-meczową serię meczów bez wygranej, a Budowlani kontynuują dobrą serię meczów przy ul. Sielskiej (tydzień temu wygrali 2:1 z Polonią). Sobotnie wyniki z bydgoskich boisk:KP Polonia Bydgoszcz - Notecianka Pakość 2:1 (1:0). Bramki: Robert Sawicki (20), Krystian Born (57) - Bartłomiej Delekta (47).Budowlany KS Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 3:0 (0:0). Bramki: Robert Rydzyński (78-karny), Paweł Dudzik (82), Kacper Sapa (90+7).Włocłavia kończyła mecz w "10" po czerwonej kartce dla Macieja Kasińskiego (90+3). ZOBACZ ZDJĘCIA Z UL. SPORTOWEJ (MECZ I KIBICE) >>>>>Opinie po meczu Chemik Bydgoszcz - Warta Zawiercie. Fa, zdjęcia Dariusz Bloch
W 14. kolejce IV ligi piłkarskiej poloniści ze Sportowej przerwali 4-meczową serię meczów bez wygranej, a Budowlani kontynuują dobrą serię meczów przy ul. Sielskiej (tydzień temu wygrali 2:1 z Polonią). Sobotnie wyniki z bydgoskich boisk: KP Polonia Bydgoszcz - Notecianka Pakość 2:1 (1:0). Bramki: Robert Sawicki (20), Krystian Born (57) - Bartłomiej Delekta (47). Budowlany KS Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 3:0 (0:0). Bramki: Robert Rydzyński (78-karny), Paweł Dudzik (82), Kacper Sapa (90+7). Włocłavia kończyła mecz w "10" po czerwonej kartce dla Macieja Kasińskiego (90+3). ZOBACZ ZDJĘCIA Z UL. SPORTOWEJ (MECZ I KIBICE) >>>>>

Opinie po meczu Chemik Bydgoszcz - Warta Zawiercie.