To już 25. seria tego popularnego teleturnieju, prowadzonego przez aktora - Łukasza Nowickiego, znanego też z „Pytania na śniadanie”. „Postaw na milion” to program dla widzów o stalowych nerwach. Dwóch spokrewnionych ze sobą lub zaprzyjaźnionych graczy staje do gry jako drużyna. Na wstępie dostają 8 pytań, które dzielą ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy. Główną nagrodą jest milion złotych. Kto wystąpi w najbliższym odcinku?
Anna Poznańska i Grzegorz Poznański – małżeństwo
Małżeństwo pochodzące spod Częstochowy. Anna ukończyła filologię hiszpańską, zajmuje się kreowaniem wizerunku firmy. Grzegorz jest specjalistą ds. IT oraz trenerem siatkówki młodzików w klubie sportowym. Poznali się w pracy, w klubie sportowym. Grzegorz dodatkowo pracuje jako trener od przygotowanie motorycznego w klubie siatkarskim. Lubi dobre kino lub książkę, najlepiej kryminał. Ania na studiach pracowała jako animator sportowy w Hiszpanii, ta ukształtowała jej główne zainteresowanie - uwielbia organizować, eventy, spotkania, imprezy.
Miejscowość: Łysiec
Marek Grabski i Krzysztof Grzyb – przyjaciele
Przyjaciele z Bielska-Białej, których połączyła miłość do muzyki i grupy Deep Purple. Obaj pracują jako magazynierzy. Marek interesuje się sportem i historią a Krzysztof lubi czytać kryminały polskich autorów. Poznali się z Krzyśkiem w ’86 r. na zlocie fanów Deep Purple. Przyjaźń przerodziła się w więzi rodzinne – Marek jest chrzestnym syna Krzysztofa. Mówią, że przyjaźnią się tak długo dzięki kompromisom i temu, że się uzupełniają.
Miejscowość: Bielsko-Biała
Karolina Kobyłecka – Wesołowska i Robert Kobyłecki – ojciec i córka
Karolina ukończyła Uniwersytet Morski, zawodowo zajmuje się dokumentacją morską, lubi gotowanie i amerykańskie seriale kryminalne. Jej tata Robert jest byłym kapitanem statku, pracuje jako specjalista ds. logistyki morskiej, interesuje go historia, geografia i podróże. Mieszkają w Gdyni. Są rodziną marynarzy. Tata Roberta też był marynarzem, mąż Pani Karoliny również jest marynarzem. Karolina pracuje ze swoim Tatą w jednej firmie, zajmuję się dokumentacja odnośnie statków. Robert opłynął praktycznie cały świat, oprócz Australii. Mają wspólne marzenie –pojechać wycieczkę całą rodziną.
Miejscowość: Gdynia
Kto wygra pieniądze w teleturnieju? Przekonamy się już w sobotę, 12 listopada w TVP2. Początek „Postaw na milion” o godz. 18:45.
W premierowym odcinku 25. serii teleturnieju Anna i Jakub z Gdańska wygrali 75 tys. zł. Podobnie, jak bracia: Sławomir i Włodzimierz, w 9. odcinku "Postaw na milion".
