Polska - Czechy MEMY. Już było dobrze i... klops po przerwie

zm
Polska - Czechy MEMY
Polska - Czechy MEMY Internet; fangol.pl, memy.pl, kwejk.pl, demotywatory
Reprezentacja Polski zremisowała z Czechami 1:1 w meczu eliminacji do mistrzostw Europy. O wyjazd na Euro biało-czerwoni będą musieli powalczyć w barażach.

Reprezentacja Polski przed piątkowymi meczami była już pod ścianą. Losy bezpośredniego awansu na mistrzostwa Europy nie zależały już nawet od naszych piłkarzy. Jeszcze przed meczem z Czechami dobrą robotę dla naszej kadry wykonała Albania - zremisowała na wyjeździe 1:1 z Mołdawią, zapewniając sobie awans na Euro i przedłużając nasze nadzieje.

POLSKA - CZECHY - MEMY

Wieczorem Polacy musieli wziąć jednak sprawy w swoje ręce (nogi) i pokonać reprezentację Czech. Choć z pierwszego meczu, z Pragi, wspomnienia nie były najlepsze (biało-czerwoni przegrali tam 1:3, a drużyna prowadzona wtedy przez Portugalczyka Fernando Santosa pierwsze dwie bramki straciła w dwóch pierwszych minutach spotkania), nadzieję na korzystny rezultat mieli piłkarze, nowy selekcjoner Michał Probierz, tysiące kibiców na Stadionie Narodowym i wiele więcej przed telewizorami.

Nastroje były bojowe, a od 38. minuty spotkania nawet dobre - Polacy prowadzili po bramce Jakuba Piotrowskiego. Przy stanie 1:0 piłkarze schodzili na przerwę.

A po wznowieniu gry... klops. Już w 49. minucie, po zamieszaniu w polu karnym, piłka spadła pod nogi Soucka, a ten - niepilnowany przez nikogo - skierował ją do bramki.

Do końca spotkania obie strony (lepiej lub gorzej) próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale mecz zakończył się remisem. Wynik 1:1 kończy nadzieje biało-czerwonych na awans z grupy. O wyjazd na Euro będą musieli powalczyć w barażach.