Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Zawodnicy bydgoskiej Polonii brali udział w wyścigu...

Polonia w Wąpielsku, czyli polewamy się szampanem [ZDJĘCIA]

Zawodnicy bydgoskiej Polonii brali udział w wyścigu Wąpielska Strzała. Aż dwa razy szampana na podium otwierał Michał Bączkowski.
Do wyścigu na dystansie 46 kilometrów stanęło ponad stu kolarzy-amatorów; do mety dotarło 96. W czołowej, 40-osobowej grupie, która jako pierwsza zameldowała się na mecie, byli wszyscy zawodnicy Klubu Kolarskiego Polonia.
Najlepiej spisał się Michał Bączkowski, który przyjechał trzeci, a w kategorii wiekowej 30-39 lat sklasyfikowany został na drugiej pozycji.
Lokaty pozostałych polonistów: Daniel Wartała - 9. miejsce open (8 kat.), Maciej Bączkowski - 11. miejsce open (10 kat.), Michał Gąsiorowski - 20. miejsce open (17 kat.).