Duże korki w Bydgoszczy. Kierowcy przed godziną 16 musieli liczyć się utrudnieniami między innymi na ulicy Wojska Polskiego.
Ogromny korek był także w miejscowości Ostromecko pod Bydgoszczą.
Do stłuczki drogowej doszło między innymi w miejscowości Wrocki. Korek jest także na Górze Zamkowej w Golubiu-Dobrzyniu.
- Powrót z domu do pracy zazwyczaj zajmuje mi 10 minut. Dziś jechałam ponad pół godziny - relacjonuje nam Pani Iwona z Torunia.
Do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym doszło w Kcyni.
Pod Brodnicą autobus szkolny zderzył się z osobówką. Na szczęście nie ma osób poszkodowanych.
W miejscowości Sipiory samochód uderzył w drzewo.
- Droga z Bydgoszczy do Grudziądza jest kompletnie sparaliżowana. Ciężarówki blokują drogi, a auta osobowe stoją w korkach lub w ślepo wymijają - donosi nam Pani Ewa.
W Grudziądzu po opadach śniegu, pługosolarki MZK wyjechały z bazy i walczą ze skutkami "ataku zimy". W mieście i okolicach doszło do kilku kolizji.
Uwaga! Jest ostrzeżenie Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego
Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego oraz IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni
ostrzegają przez marznącymi opadami na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.
Ostrzeżenie meteorologiczne ze względu na marznące opady wystosowano dla powiatów: bydgoski, inowrocławski, mogileński, nakielski, radziejowski, sępoleński, tucholski, żniński oraz dla miasta Bydgoszcz.
Będą to słabe opady marznącego deszczu oraz mżawki powodujących gołoledź. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 80 proc.
Gołoledź ma wystąpić w okresie od czwartku (10.12), godz. 20:00 do godz. 03:00 dnia 21.12.2018.
Drodzy Czytelnicy! Stoicie w korku, widzicie wypadek? Przysyłajcie nam zdjęcia z sytuacji pogodowo-drogowej w Waszych miejscowościach na adres [email protected] oraz na naszym fanpage'u na Facebooku: >>TUTAJ<<
Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?