Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W 2017 roku Ewa Swoboda zaczęła świętować triumfy na...

Oto Ewa Swoboda na odważnych zdjęciach - jest ogień! Sami się przekonajcie. Zobaczcie zdjęcia!

Ewa Swoboda na drużynowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce w Chorzowie. Rok 2023

W 2017 roku Ewa Swoboda zaczęła świętować triumfy na międzynarodowych seniorskich imprezach sportowych. Wtedy to właśnie zdobyła srebro na halowych mistrzostwach Europy. Dwa lata później nie miała sobie równych na mistrzostwach Europy na dystansie 60 metrów.

Na swoim koncie ma rekordy Polski juniorek młodszych i juniorek w biegu na 100 metrów, a także rekord kraju w biegu na 60 metrów.

W 2023 roku zajęła drugie miejsce na halowych mistrzostwach Europy. Natomiast na mistrzostwa świata w biegu na 100 metrów zajęła wysoką szóstą pozycję.

Ewa Swoboda na gorących zdjęciach. Zajrzyjcie do naszej galerii >>>>

Sałatka z San Francisco do obiadu. Przepis z Glukozowej Rewolucji

Zakończył się egzamin maturalny z języka angielskiego. Wiemy, co było

El. MŚ w piłce ręcznej. Polacy zagrają ze Słowacją osłabieni. Gdzie i o której mecz?