
Sao Paulo
W całej Ameryce Południowej najbardziej rozświetlonym punktem jest bez dwóch zdań brazylijskie Sao Paulo. Nic dziwnego, skoro to największe miasto kontynentu.
Sao Paulo swymi światłami przebija nawet słynące z karnawału i nocnych zabaw Rio de Janeiro. Co ciekawe, stolica kraju - Brasília - to niewielki punkt znajdujący się na północ od Sao Paulo, przy górnej krawędzi zdjęcia.

Sydney
Życie w Australii toczy się głównie na wschodnim wybrzeżu, co widać doskonale na nocnej mapie kraju. Z ciemności wybijają się tak naprawdę 3 wyraźne punkty - Sydney, stolica stanu Nowa Południowa Walia i zarazem największe miasto Australii; drugie co do wielkości Melbourne, znajdujące się poniżej i trzecie najbardziej zaludnione miasto Australii - Brisbane - na północ od Sydney.
Australia jest zamieszkiwana przez 25 mln osób, z czego 2/3 populacji mieszka w pięciu największych australijskich metropoliach. Do trzech wymienionych powyżej dochodzą jeszcze Perth i Adelajda (widoczna po lewej stronie).

Paryż
Europa, jak widać na powyższym zdjęciu, jest najbardziej oświetlonym kontynentem na świecie. Wybijającym się punktem na nocnej mapie jest na pewno aglomeracja paryska, świecąca niezwykle jasno w porównaniu z pozostałą częścią Francji.
Jako region wyróżniają się na pewno północne Włochy z Mediolanem na czele. Skupiska świateł na północy kontynentu to Belgia oraz Holandia, na Wyspach Brytyjskich zaś najmocniej świeci Londyn.
Najmocniej świecące punkty w Polsce (na zdjęciu u góry, lekko z prawej) to Warszawa oraz aglomeracja śląska.

Moskwa
Terytorium Rosji wydaje się być nocą prawie tak ciemne, jak Afryka. Wyróżniającym się punktem z morza mroku jest oczywiście Moskwa, największe miasto kraju a także całej Europy. Stolica Rosji liczy sobie aż 12 mln mieszkańców. Ciemne rejony w prawym dolnym rogu zdjęcia przynależą do Kazachstanu.
Niewielkie światła po lewej stronie należą do Białorusi, Ukrainy, a dalej także do Polski. Jeden z jaśniejszych punktów przy lewej krawędzi mapy to Warszawa.