MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 17
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Stanowisko: Stanowisko ds. analiz...
fot. Pixabay

Najnowsze oferty pracy w Bydgoszczy i powiecie bydgoskim. Ile można zarobić?

Stanowisko: Stanowisko ds. analiz
Zakres obowiązków: analiza akt kontroli oraz wydawanie decyzji wynikających z ustaleń kontroli.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania: wykształcenie średnie. Mile widziane wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, administracja, ubezpieczenia społeczne), znajomość zagadnień dotyczących ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego, znajomość przepisów Kodeksu Postępowania Administracyjnego, umiejętność obsługi pakietu MS Office.