0 1 połowa

Meksyk

0

0 1 połowa

• Koniec spotkania! Brazylia wygrywa z Meksykiem zasłużenie 2:0 i czeka już w ćwierćfinale na zwycięzce wieczornego spotkania Belgia - Japonia.

• W końcówce spotkania jeszcze Andreas Guardado ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana u Brazylijczyków. Marquinhos pojawia się na boisku w miejsce Wiliana. Zdecydowanie defensywna zmiana.

• Do drugiej części spotkania arbiter dolicza co najmniej sześć minut.

• Neymar popędził na bramkę rywali i w decydującym momencie dziubnął piłkę przed Ochoą, którą do pustej bramki wpakował Roberto Firmino!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!!!!!!!!! Brazylia przybija gwóźdź do meksykańskiej trumny!

• Druga zmiana u Brazylijczyków. Roberto Firmino pojawia się w miejsce Philippe Coutinho.

• Teraz Thiago Silva od dłuższej chwili leży na murawie.

• Zmiana w zespole brazylijskim. Za Paulinho na murawie pojawia się Fernandinho.

• Meksyk próbuje coraz odważniej atakować bramkę Alissona, ale w drugiej połowie robią to jeszcze bardziej chaotycznie, niż było to w pierwszej odsłonie spotkania.

• Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu. W zespole Meksyku za taktyczny faul ukarany Carlos Salcedo.

• Neymar po nadepnięciu na stopę przez przeciwnika zwija się z bólu przy linii bocznej, ale znając Brazylijczyka, sporo dodaje od siebie.

• W odpowiedzi Meksyk stanął przed szansą na wyrównanie, ale najpierw niedokładnie dośrodkował Herrera, a potem Guardado uderzył w przeciwnika.

• Znakomita kontra Brazylijczyków. Wilian wprowadził piłkę w pole karne rywali, dograł do Neymara, a ten technicznym strzałem posłał piłkę minimalnie obok lewego słupka bramki Meksyku.

• Ponownie Brazylia powinna podwyższyć prowadzenie! Teraz Wilian pokusił się o indywidualną akcję, oddał potężny strzał, który jednak w świetnym stylu zatrzymał Ochoa!

• Carlos Vela oddał pierwszy celny strzał dla Meksyku w tym spotkaniu na bramkę rywali. Uderzenie jednak nie sprawiło wielkich problemów Alissonowi.

• Zmiana u Meksykanów. Za Chicharito na boisku melduje się Raul Jimenez.

• Żółtą kartką za taktyczny faul w środku pola ukarany Casemiro.

• To powinno być 2:0 dla Brazylii! Fagner świetnie podłączył się prawą stroną boiska, dograł do Paulinho, a ten w stuprocentowej sytuacji trafił wprost w Ochoę!

• Zmiana w reprezentacji Meksyku. Jonathan dos Santos pojawia się na boisku w miejsce Edsona Alvareza.

• Żółtą kartką za natarczywe ciągnięcie za koszulkę rywala ukarany Hector Herrera.

• Meksyk już rusza z odsiedzą! Ale w poczynaniach Meksykan wciąż dominuje chaos przez co ciężko się konkurować na równi z Brazylią.

• Wreszcie Brazylijczycy obejmują prowadzenie! Wilian wpadł w pola karne rywali i zagrał kapitalną piłkę wzdłuż pola bramkowego Meksyku, gdzie był Neymar i ten wślizgiem zdobył pierwszego gola tego spotkania!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!!!! Brazylia obejmuje prowdzenie po trafieniu Neymara!!!

• Z kontratakiem ruszył Meksyk. Jesus Gallardo prowadził piłkę nieatakowany przez żadnego z rywali. Meksykanin zdecydował się na oddanie strzału, ale zrobił to niedokładnie.

• Drugą część spotkania lepiej zaczęła Brazylia. Philippe Coutinho otrzymał piłkę w polu karnym rywali, oddał mocny strzał, który świetnie obronił Ochoa.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej części spotkania w Samarze. Reprezentacja Brazylii po ciekawym meczu bezbramkowo remisuje w Samarze z reprezentacją Meksyku.

• Pierwsza indywidualna kara w zespole brazylijskim. Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Felipe Luis.

• Kolejna koronkowa akcja Brazylii, ale Coutinho zepsuł całą akcję fatalnym dośrodkowaniem.

• Neymar pokusił się o uderzenie z rzutu wolnego, ale posłał piłkę obok bramki rywala.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, a ukarany nią Edson Alvarez.

• Po początkowej przewadze Meksyku powoli inicjatywę zaczyna przejmować Brazylia, ale na razie jeszcze nie jest to tak reprezentacja "Canarinhos", której wszyscy w Kraju Kawy oczekują.

• Znakomita okazja Brazylii na objęcie prowadzenia! Teraz Gabriel Jesus oczarował publiczność w meksykańskim polu karnym mijając przeciwnika, oddał strzał, który obronił Ochoa, a dobitka Coutinho zatrzymała się na nogach obrońców.

• Ponownie Neymar chciał w podobny sposób minąć przeciwnika w polu karnym Meksyku, ale tym razem Edson Alvarez nie dał się ograć i w świetnym stylu odebrał piłkę.

• Zakotłowało się pod polem karnym Meksyku! Po rzucie wolnym dla Brazylii głową w piłkę uderzał Thiago Silva, piłka odbiła się od obrońcy tuż przed bramką i jakimś cudem została wybita. Brazylia ponowiła akcję, ale Coutinho uderzył wysoko nad meksykańską bramką.

• Wreszcie odpowiedź Brazylii! Neymar w fantastycznym stylu wpadł w pole karne rywali, minął przeciwnika i oddał strzał, który świetnie wybronił Ochoa!

• Kolejna znakomita akcja Meksyku, Hector Herrera przyjął piłkę w polu karnym Brazylii, minął jednego przeciwnika, oddał strzał, ale ponownie uderzenie zostało zablokowane.

• "Canarinhos" na razie jak w amoku, nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

• Znakomity kontratak Meksyki, ale uderzenie Lozano w ostatniej fazie akcji zablokowane.

• Teraz Hirving Lozano wpadł wpadł w pole karne rywali, ale niedokładnie dogrywał do Chicharito i akcja spaliła na panewce.

• Chicharito wpadł w brazylijskie pole karne, ale pogubił się w dryblingu i w efekcie stracił piłkę.

• Stały fragment gry niewykorzystany, ale Meksyk na razie wygląda naprawdę bardzo dobrze.

• Częściej przy piłce na razie niespodziewanie są Meksykanie. Teraz podopieczni Juana Carlosa Osorio wywalczyli rzut rożny.

• O uderzenie z dystansu pokusił się Neymar, ale Guillermo Ochoa był na miejscu i wybił ten strzał.

• Bardzo intensywne pierwsze minuty tego pojedynku. Jednak oba zespoły na razie nie potrafią dotrzeć pod bramkę przeciwników.

• Początek spotkania lepiej rozpoczęli Meksykanie. Dośrodkowanie z prawej strony boiska trafiło do Lozano, ale jego strzał został zablokowany.

• Pierwszy gwizdek włoskiego arbitra Gianluci Rocchiego! Rozpoczynamy to widowisko!

• Obie jedenastki już na murawie. Przed nami hymny obu drużyn.

• Meksykańscy kibice liczą, że El Tri w końcu przełamią klątwę 1/8 finału. Sześć poprzednich mundiali reprezentacja Meksyku kończyła właśnie w pierwszej rundzie pucharowej. Po raz ostatni w ćwierćfinale mistrzostw świata Meksykanie zagrali w 1986 roku.

• Rezerwowi Meksyk: Jose Corona, Talavera – Moreno, Aquino, J. M. Corona, dos Santos, dos Santos, E. Gutierrez, Layún, Fabián, Jimenez, Peralta.

• Ławka rezerwowych Brazylii: Cassio, Ederson, Danilo, Geromel, Marcelo, Marquinhos, Renato Augusto, Fernandinho, Fred, Costa, Firmino, Taison.

• Tak prezentują się składy Brazylii i Meksyku:

• Największa gwiazda Brazylijczyków - Neymar, na co dzień grający w Paris Saint Germain, do tej pory nie zachwyca. Strzelił jedną bramkę i zaliczył jedną asystę. Co, jak na trzy spotkania, może rozczarowywać.

• Meksyk już od pierwszego spotkania zaskakuje. Swojego meczu otwarcia nie mogli lepiej rozegrać, pokonali aktualnych mistrzów świata - Niemców 1:0, wywołując sporą sensację. W fazie grupowej nie potrafili postawić się jedynie Szwedom, z którymi przegrali 0:3.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/8 finału, w którym jeden z faworytów turnieju - Brazylia zmierzy się z nieobliczalną reprezentacją Meksyku.