Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Ostatnią rundę Pucharu Polski Par Klubowych wygrali młodzi...

Miniżużlowcy BTŻ ścigali się pod Jasną Górą [ZDJĘCIA]

Ostatnią rundę Pucharu Polski Par Klubowych wygrali młodzi zawodnicy Rybek Rybnik. Dawid Piestrzyński, Szymon Ludwiczak, Szymon Tomaszewski i Marcel Kowolik triumfowali we wszystkich turniejach i pewnie sięgnęli po złoto.
6. miejsce pod Jasną Górą zajęło Bydgoskie Towarzystwo Żużlowe (Emil Maroszek 13 pkt, Maciej Kurzawski 2). Nasi jeźdźcy na tej samej pozycji zakończyli zmagania w „generalce”.
Szósty przystanek indywidualnych mistrzostw kraju wygrał Piestrzyński. Maroszek był szósty, a Kurzawski jedenasty.
Rozegrano też dwa turnieje dla chłopców do 10. roku życia (bez licencji „MŻ”). Dwukrotnie najlepszy był Maksymilian Pawełczak z BTŻ.