Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Przerwę w rozgrywkach IV ligi piłkarze Zawiszy Bydgoszcz...

Mecz towarzyski: Zawisza Bydgoszcz - Łokietek Brześć Kujawski [zdjęcia]

Przerwę w rozgrywkach IV ligi piłkarze Zawiszy Bydgoszcz wykorzystali na rozegranie meczu towarzyskiego z piątoligowym Łokietkiem Brześć Kujawski. Niebiesko-czarni pokonali rywala 5:2 (3:1, 2:1, 0:0). Spotkanie było rozgrywane w nietypowym formacie: 2 razy 30 minut plus 45 minut. Bramki dla zawiszan strzelili: Adrian Brzeziński 2 oraz Kamil Żylski, Mateusz Oczkowski i Tomasz Zyliński.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z meczu. Prosimy przesuwać palcem po ekranie smartfona lub strzałką w komputerze>>>