LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz z kolejną wygraną. Debiut Hindusa

W akcji Artur Grela
W akcji Artur Grela Dariusz Bloch/Archiwum
4 mecze i 4 zwycięstwa - taki jest aktualny bilans bydgoskich tenisistów stołowych w LOTTO Superlidze.

W niedzielne popołudnie ekipa znad Brdy odprawiła z kwitkiem Poltarex Pogoń Lębork, wygrywając we własnej sali 3:0.

Menedżer Zbigniew Leszczyński dał odpocząć swojemu liderowi - Wiaczesławowi Burowowi (bilans 4-1). Jego miejsce zajął Manush Utpalbhai Shah. Hindus pokazał, że drzemie w nim spory potencjał. W niedzielę pokonał Alana Kulczyckiego 3-2, choć przegrywał już 1-2.

Do niecodziennej sytuacji doszło w 4. secie trzeciego pojedynku. Artur Grela przegrał w nim z Adamem Doszem 0:11! Na szczęście w decydującej partii triumfował 11:9.

W rozgrywkach LOTTO Superligi nastąpi teraz dłuższa przerwa. LOTTO Polski Cukier Gwiazda kolejne spotkanie rozegra dopiero 8 października. Tego dnia do sali przy ul. Bronikowskiego zawita Global Pharma Orlicz 1924.

LOTTO POLSKI CUKIER GWIAZDA BYDGOSZCZ - POLTAREX POGOŃ LĘBORK 3:0

Wyniki gier: Manush Utpalbhai Shah - Alan Kulczycki 3:2 (14:12, 7:11, 7:11, 11:4, 11:6), Vladislav Ursu - Bogusław Koszyk 3:0 (12:10, 11:6, 18:16), Artur Grela - Adam Dosz 3:2 (11:9, 6:11, 11:7, 0:11, 11:9).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani