LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz nadal bez porażki! Artur Grela show

Bydgoscy tenisiści stołowi wygrali w piątek we własnej sali z Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3-0 w meczu 5. kolejki LOTTO Superligi. Zespół znad Brdy jest liderem tabeli!

Pierwsze dwie gry nie przyniosły wielkich emocji. Vladislav Ursu (Mołdawia) i Dongsoo Kang (Korea Płd.) byli zdecydowanie lepsi od rywali i pewnie triumfowali bez straty seta.

Licznie zgromadzoną publiczność (na trybunach zasiedli m.in. Piotr Kulpeksza, trener koszykarek Polskich Przetworów Basket 25 oraz Marcin Matysiak, były prezes Klubu Piłkarskiego Polonia, obecnie przewodniczący Komisji Rewizyjnej) do czerwoności rozgrzał trzeci pojedynek singlowy. W 1.secie Artur Grela przegrywał z Danielem Bąkiem 8:10, by następnie wygrać 3 akcje z rzędu. W rywalizacji na przewagi skuteczniejszy był jednak zawodnik beniaminka LOTTO Superligi (13:11). Reprezentant gości minimalnie lepszy okazał się także w 2. odsłonie (11:9).

Potem rozpoczął się show Greli. Pingpongista klubu znad Brdy prezentował szeroki wachlarz zagrań, potrafił utrzymać nerwy na wodzy. Triumfował 11:5, 11:6 i 11:9, zapewniając swojej drużynie wygraną w całym meczu 3-0.

LOTTO Polski Cukier Gwiazda pozostaje niepokonana w tym sezonie!

W niedzielę nasz zespół zmierzy się na wyjeździe z Dekorglassem Działdowo. Początek o godz. 16.00, transmisja w Sportklubie.

LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz - Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3:0

Wyniki gier: Vladislav Ursu - Giorgos Konstantinopoulos 3:0 (11:9, 11:6, 11:4), Dongsoo Kang - Jakub Perek 3:0 (11:9, 11:6, 11:3), Artur Grela - Daniel Bąk 3:2 (11:13, 9:11, 11:5, 11:6 i 11:9).