• Nahuel Leiva - 4, (Dennis Jastrzembski - bez oceny)
    • John Yeboah - 4
    • Piotr Samiec-Talar - 2, (Patryk Szwedzik - bez oceny)
    • Erik Exposito - 3
  • Koniec meczu w Warszawie! Legia wygrywa ze Śląskiem Wrocław 3:1, ale wrocławianie utrzymują się w PKO Ekstraklasie!

• John Yeboah ruszył na bramkę Legii, ale w decydującym momencie Rafał Augustyniak wyłuskał piłkę spod nóg rywala.

• Wznawiamy grę w Warszawie. Arbiter doliczył sześć minut, ale dwie minuty trwała przerwa w grze.

• Kolejny pokaz pirotechniki i przerwa w grze.

• Ostatnia także w Legii Warszawa. Jakub Jędrasik zmienił Macieja Rosołka.

• Ostatnia zmiana w Śląsku Wrocław. Adrian Łyszczarz zmienił Petra Schwarza.

• Wznawiamy rywalizację.

• Po odpaleniu rac przez kibiców mecz w Warszawie przerwany.

• John Yeboah ponownie w indywidualnym rajdzie, ale po jego zagraniu arbiter odgwizdał spalonego.

• Natomiast Dennis Jastrzembski zastąpił Nahuela Leivę.

• Patryk Szwedzik pojawił się w miejsce Piotra Samca-Talara

• Trzy zmiany w Śląsku Wrocław. Konrad Poprawa zmienił Diogo Verdasci

• Josue został ukarany żółtą kartką.

• Ponownie indywidualna akcja Johna Yeboaha, minął dwójkę rywali i oddał strzał, który spokojnie wyłapał Kacper Tobiasz.

• O indywidualną akcję pokusił się John Yeboah, wpadł w pole karne Legii, ale jego strzał został zablokowany.

• Patrick Olsen uderzył z dystansu, ale świetnie interweniował Kacper Tobiasz.

• Natomiast Blaz Kramez zastąpił Ernesta Muciego.

• Dwie zmiany w Legii Warszawa. Patryk Sokołowski zmienił Bartosza Slisza

• Patrick Olsen zmienił Michała Rzuchowskiego.

• Cracovia zdobywa trzeciego gola w meczu z Wisłą Płock. Wisła Płock raczej już na pewno trzecim spadkowiczem!

• Cracovia podwyższa swoje prowadzenie z Wisła Płock! Mamy już chyba trzeciego spadkowicza.

• Maciej Rosołek dostał piłkę przed polem karnym gości, ale dwukrotnie trafił wprost w rywala.

• Prostopadłe podaniem do Macieja Rosołka, ale gracz Legii na spalonym.

• Artur Jędrzejczyk ukarany żółtą kartką po taktycznym faulu.

• Paweł Wszołek z łatwością minął rywala, ale fatalnie dośrodkował.

• Legioniści mają coraz większą przewagę. Wrocławianie z ogromnymi problemami.

• Znakomite dośrodkowanie Josue z rzutu rożnego, do strzału głową doszedł Rafał Augustyniak i precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rafał Augustyniak zdobywa swoją drugą bramkę!!!

• Legia lepiej zaczęła drugą połowę meczu. Po akcji skrzydłem Paweł Wszołek wywalczył rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą część meczu!

• W przerwie Artur Jędrzejczyk pojawił się w miejsce Maika Nawrockiego.

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Warszawie. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Warszawie. Do przerwy Legia prowadzi ze Śląskiem 2:1.

• Maciej Rosołek został obdarowany świetnym podaniem w pole karne Śląska i oddał precyzyjny strzał, który znalazł drogę do bramki gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Maciej Rosołek zdobywa bramkę dla Legii i gospodarze są już na prowadzeniu!!!

• Yurii Ribeiro ukarany żółtą kartką.

• Korona Kielce podwyższa prowadzenie z Widzewem Łódź i jest już o krok od utrzymania.

• Erik Exposito dostał piłkę w polu karnym Legii i oddał sytuacyjny strzał, piłka trafiła tylko w boczną siatkę!

• Rafał Augustyniak oddał strzał z dystansu, a piłka po lekkim rykoszecie zmyliła bramkarza i wpadła do bramki!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Rafał Augustyniak doprowadza do wyrównania!!!

• Cracovia obejmuje prowadzenie w meczu z Wisła Płock! W tej chwili "Nafciarze" bardzo daleko od utrzymania!

• Josue wpadł w pole karne Śląska, ale zagrał wprost do rywala.

• John Yeboah zagrał do Nahuela Leivy, ten oddał mocny strzał, ale świetnie interweniował Kacper Tobiasz!

• Petr Schwarz ukarany żółtą kartką za ostry faul na Josue.

• Josue dośrodkował z rzutu rożnego na głowę Macieja Rosołka, ale ten uderzył wprost w bramkarza gości.

• Oskrzydlająca akcja Śląska, ale Victor Garcia łatwo stracił piłkę.

• Stal Mielec obejmuje prowadzenie w meczu z Wartą Poznań i na ten moment także jest spokojna utrzymania.

• Nieco uspokoiło nam się widowisko przy Łazienkowskiej. Legia odparła huraganowe ataki Śląska i powoli zaczyna dochodzić do głosu.

• Koronkowa akcja Legii Warszawa, Paweł Wszołek zagrał w pole karne zagrał do Ernesta Muciego, ten oddał piłkę do Josue, który uderzył wprost w rywala!

• Śląsk Wrocław spisuje się znacznie lepiej od rywali. Goście dobrze bronią i świetnie prezentują się w ofensywie. Na razie Legia nie potrafi znaleźć recepty na zatrzymanie rywala.

• John Yeboah stanął sam na sam z Kacprem Tobiaszem, ale bramkarz Legii wygrał ten pojedynek!

• Zagranie w pole karne Śląska, ale żaden z graczy gospodarzy nie był w stanie dojść do piłki.

• Nahuel Leiva oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała bardzo wysoko nad bramką.

• Wrocławianie dobrze rozpoczęli mecz w Warszawie. Nie dopuszczają rywali do własnego pola karnego.

• Ze świetną indywidualną akcją ruszył John Yeboah, zagrał do Erika Exposito, a ten popisał się znakomitym strzałem z dystansu!!!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Erik Exposito zdobywa bramkę w Warszawie i znacznie oddala się od strefy spadkowej!!!

• Erik Exposito dostał piłkę w polu karnym Legii, ale nie zabrał się z piłką i ostatecznie ją stracił.

• Pierwsze uderzenie na bramkę Kacpra Tobiasza, ale bramkarz Legii skutecznie interweniował.

• Rozpoczynamy mecz!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Warszawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Śląska Wrocław:

• Tak prezentuje się skład Legii Warszawa na dzisiejsze spotkanie:

• Rozjemcą dzisiejszego spotkania będzie Piotr Lasyk z Bytomia.

• Jesienne starcie obu drużyn zakończyło się bezbramkowym remisem. W pierwszej połowie meczu Josue nie wykorzystał rzutu karnego.

• Wiadomo że w przypadku ewentualnego dzisiejszego zwycięstwa Śląsk utrzyma się w lidze. Jednak w przypadku remisu wrocławianie muszą liczyć na co najwyżej remis Wisły Płock z Cracovią. Tak samo jest w przypadku porażki Śląska, bo wtedy będzie liczyć się lepszy bilans spotkań bezpośrednich, który jest na korzyść Śląska.

• Natomiast Śląsk Wrocław zażarcie walczy o utrzymanie w lidze. Wrocławianie mają jeden punkt przewagi nad strefą spadkową, w której jest Wisła Płock, jednak wrocławianie mają lepszy bilans z "Nafciarzami" więc są lepszej sytuacji w tym korespondencyjnym pojedynku.

• Legia Warszawa będzie wicemistrzem kraju. Jednak mimo to, na ostatnie spotkanie sezonu stadion Legii zostanie wypełniony po brzegi. Legioniści zagrają w niemal podstawowym składzie i będą chcieli udanie zakończyć niezły sezon.

• W Warszawie idealna pogoda na zakończenie sezonu:

• Witamy serdecznie! Przyszedł czas na ostatnią kolejkę sezonu PKO Ekstraklasy! Legia Warszawa przy wypełnionym po brzegi stadionie przy ulicy Łazienkowskiej zmierzy się z walczącym o utrzymanie Śląskiem Wrocław. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.