1 1 połowa

GKS Jastrzębie

2

1 1 połowa

• Nic więcej nie wydarzy się w tym meczu! GKS Tychy dzieli się punktami z GKS'em Jastrzębie po remisie 2:2.

• Dawid Kasprzyk otrzymuje kartkę.

• Sędzia dolicza trzy minuty.

• Łukasz Moneta zastępuje Kacpra Piątka.

• Bartosz Jaroszek ukarany kartką za opóźnianie gry.

• Łukasz Norkowski schodzi. W jego miejsce Kamil Adamek.

• Dawid Kasprzyk melduje się na placu gry za Mateusza Piątkowskiego.

• Kallaste walczy o piłkę i fauluje rywala. Rzut wolny dla gości.

• Grzeszczyk główkuje i przenosi piłkę nad poprzeczką!

• Kolejna akcja gospodarzy. Rzut wolny w niebezpiecznej odległości!

• Dario Kristo główkuje na bramkę Jastrzębia i trafia w słupek!

• Bartosz Jaroszek wchodzi w miejsce Marka Mroza.

• Kallaste ukarany kartką.

• Mateusz Piątkowski oddaje strzał z linii pola karnego! Jego próba zostaje jednak zablokowana.

• Na stadionie w Tychach zameldowało się dziś 4413 widzów.

• Gospodarze zadomowili się na chwile w polu karnym gości z Jastrzębia, ale wszystkie strzały blokowali obrońcy gości.

• Na strzał z dystansu zdecydował się także Mróz. Skutek taki sam jak w akcji rywali. Piłka mija bramkę.

• Grzeszczyk po raz kolejny pokusił się o strzał. Tym razem trudna sytuacja sprawiła, że próba poszybowała nad bramką

• Daniel Liszka wchodzi w miejsce Kamila Jadacha.

• Krótkie rozegrania rzutu rożnego przez gości. Strzał poszybował wysoko nad poprzeczką.

• GOOOOOOL! Farid Ali po raz drugi doprowadza do wyrównania!

• Farid Ali od razu próbuje wyrównać stan meczu i oddaje strzał. Piłka jednak trafia w słupek!

• Grzeszczyk po raz kolejny próbuje pokonać golkipera Jastrzębia, tym razem górą bramkarz rywali.

• Jakub Piątek dogrywa do Łukasza Grzeszczyka, a ten pokonuje Mariusza Pawełka.

• GOOOOL! Gospodarze po raz kolejny wychodzą na prowadzenie!

• Sędzia wstrzymuje grę. Piątkowski faulował rywala w walce o piłkę.

• Obie drużyny zaczęły drugą połowę w niezmienionych składach.

• Czas na drugą część spotkania!

• Arbiter zaprasza piłkarzy do szatni!

• Sędzia dolicza minutę do pierwszej połowy.

• GOOOOOL! Goście trafiają do szatni!

• Gospodarze różnymi sposobami próbowali pokonać defensywę i bramkarza gości, ale ostatecznie futbolówka trafiła w ręce golkipera Jastrzębia.

• Grzeszczyk po raz kolejny uderza na bramkę Jastrzębia! Znów broni Pawełek!

• Tyszanie wybijają dośrodkowanie Farid Aliego

• Rzut rożny dla gości.

• Dario Kristo upomniany kartką.

• Jakub Piątek faulowany na własnej połowie.

• Steblecki uderza z dystansu! Broni golkiper gości!

• Dwójkowa akcja piłkarzy z Tychów, ale futbolówka ostatecznie wychodzi na aut bramkowy. Grę wznowi Mariusz Pawełek

• Dominik Kulawiak ukarany kartką.

• Grzeszczyk zdecydował się na strzał z ostrego kąta! Borni Pawełek

• Piątkowski fauluje w ataku. Od rzutu wolnego rozpoczną goście.

• Grzeszczyk wrzuca piłkę, Sołowiej główkuje i piłka mija o centymetry bramkę Jastrzębia.

• Sędzia potruje się przewinienia. Gospodarze będą mieli okazje do dośrodkowania z rzutu wolnego.

• Mocny strzał gości na bramkę Jałochy! Golkiper gospodarzy broni!

• Steblecki podaje do Piątkowskiego, a ten z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki!

• GOOOOOOL! Gospodarze wychodzą na prowadzenie!

• Farid Ali pada w polu karnym gospodarzy! Gwizdek sędziego milczy. Gramy dalej.

• Kamil Jadach spróbował zaskoczyć bramkarza z dystansu! Jego strzał mija bramkę tyszan

• Goście przytomnie zatrzymują rywali na linii własnego pola karnego.

• Gospodarze wychodzą z dobrze zapowiadającą się akcją!

• Kolejna próba Jastrzębia. Tym razem Kowalczyk zażegnał zagrożenie

• Goście dośrodkowują w pole karne, ale Biernat wybija piłkę z pola karnego tyszan.

• Paweł Pskit daje znak do rozpoczęcia meczu!

• Piłkarze wychodzą na murawę!

• Obie ekipy mają na swoim koncie 28 punktów. Goście dzisiejszego spotkania mają natomiast rozegrane jedno spotkanie mniej.

• Dzisiejsi rywale to nie tylko sąsiedzi na mapie, ale też w tabeli. Ekipa z Jastrzębie znajduje się na 5. miejscu w kwalifikacji, a tyszanie zajmują miejsce tuż za nimi.

• Witamy! Już za kwadrans GKS Tychy podejmie GKS Jastrzębie!