Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Gala KSW 57 - online na żywo [19.12.2020 r.]. Trzy walki o pasy mistrzowskie. Gdzie oglądać stream, jaka cena za PPV?

Michał Sierek
Michał Sierek
KSW 57 - sobota, 19 grudnia 2020. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20.00. Walki będzie można oglądać online i w TV w systemie PPV
KSW 57 - sobota, 19 grudnia 2020. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20.00. Walki będzie można oglądać online i w TV w systemie PPV Archiwum Polska Press
Federacja KSW przygotowała na koniec roku galę, podczas której rozstrzygną się losy pasów w aż trzech kategoriach: koguciej, lekkiej i ciężkiej. Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 19 grudnia 2020 - będzie je można obejrzeć jedynie w systemie PPV (informacje na temat transmisji online i w telewizji w dalszej części artykułu). Poniżej znajdziecie też kartę walk oraz zapowiedź mistrzowskich walk.

O godzinie 20.00 w sobotę, 19 grudnia rozpocznie się ostatnia w tym roku gala KSW. Zobaczymy podczas niej osiem walk w tym trzy o tytuł mistrza.

Phil de Fries - Michał Kita, walka o pas na KSW 57

W walce wieczoru o pas kategorii ciężkiej KSW zmierzą się Phil de Fries i Michał Kita. Anglik zdobył mistrzostwo KSW w 2018 roku w walce z Michałem Andryszakiem. Od tego czasu jest niepokonany w KSW, zwyciężał kolejno z:

  • Karolem Bedorfem
  • Tomaszem Narkunem
  • Luisem Henrique

Bilans de Friesa w MMA to 18-6. Michał Kita ma na koncie 20 zwycięstw, 11 porażek i 1 remis. W ostatniej walce (KSW 54) pokonał Michała Andryszaka, za co zgarnął bonus w kategorii nokaut wieczoru. Wcześniej walczył z Igorem Pkrajacem na gali FEN 28, z którym bardzo szybko wygrał przez ciosy pięściami w parterze (TKO).

Walka Antun Racić - Bruno Santos

Na gali KSW 57 dojdzie do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego wagi koguciej w wykonaniu Antuna Račicia. Rywalem mistrza będzie młody Brazylijczyk, Bruno Augusto dos Santos. Będzie to debiut Brazylijczyka w KSW.

Račić od roku 2017, kiedy to zadebiutował w polskiej federacji, pozostaje w niej niepokonany. Jego bilans walk w MMA to 24-8-1. Przeciwnik stoczył dziewięć walk, przegrał jedną.

KSW 57: Szymański - Ziółkowski

Podczas KSW 57 o pas wagi lekkiej walczyć będą Roman Szymański i Marian Ziółkowski. Będzie to rewanżowe starcie. Do pierwszego boju tych zawodników doszło w roku 2016. Wówczas na szali leżał mistrzowski pas organizacji FEN. Pięć rund zaciętego boju zakończyło się zwycięstwem Romana Szymańskiego.

Warto przypomnieć, że dla Mariana Ziółkowskiego starcie na KSW 57 będzie drugim pojedynkiem o pas mistrzowski w tym roku. W pierwszym boju, do którego doszło na KSW 54, popularny „Golden Boy" w ostatniej chwili wskoczył w miejsce Shamila Musaeva i zmierzył się z ówczesnym mistrzem, Mateuszem Gamrotem. Marian postawił mistrzowi bardzo trudne warunki na przestrzeni całych 25 minut. Ostatecznie jednak to Gamrot wyszedł zwycięsko z tego boju.

KSW 57 - online na żywo. Ile kosztuje PPV?

Gala KSW 57 będzie transmitowana w systemie PPV. Koszt dostępu to 40 złotych. Galę online będzie można tradycyjnie oglądać na oficjalnej witrynie federacji KSW oraz za pośrednictwem serwisu IPLA TV. Jeśli wolicie wykupić dostęp za pośrednictwem swojego operatora telewizji, to będzie taka możliwość, mi.n w UPC, Cyfrowym Polsacie, Orange, Netia. Pełną listę operatorów znajdziecie na stronie KSW.

Dla Mariana Ziółkowskiego starcie na KSW 57 będzie drugim pojedynkiem o pas mistrzowski w tym roku. W pierwszym boju, do którego doszło na KSW 54, popularny „Golden Boy" w ostatniej chwili wskoczył w miejsce Shamila Musaeva i zmierzył się z ówczesnym mistrzem, Mateuszem Gamrotem.

KSW 57 - karta walk

Karta walk gali KSW 57.

  • Phil de Fries - Michał Kita: walka wieczoru, o pas kategorii ciężkiej
  • Roman Szymański - Marian Ziółkowski: walka o pas kategorii lekkiej
  • Artur Sowiński - Borys Mańkowski
  • Antun Racić - Bruno Santos: walka o pas kategorii koguciej
  • Cezary Kęsik - Abus Magomedow
  • Tomasz Drwal - Patrik Kincl
  • Kacper Koziorzębski - Marcin Krakowiak
  • Albert Odzimkowski - Christian Eckerlin
Zima przełomu lat 1978/1979 była wyjątkowo śnieżna. Od godzin nocnych z 29 na 30 grudnia rozpoczął się napływ mroźnej masy powietrza z północy, co spowodowało, że występujące wówczas opady deszczu zaczęły stopniowo przechodzić w opady śniegu z deszczem i śniegu oraz nasilać się. Tego Sylwestra Polacy zapamiętali na zawsze...Opadom towarzyszył silny wiatr, powodujący szybkie tworzenie się zasp. Chłodny front atmosferyczny przemieszczał się stopniowo na południe, a śnieżyce i gwałtowny spadek temperatury z wartości dodatnich do kilkunastu stopni poniżej zera obejmowały kolejne części kraju.Od 1 stycznia 1979 roku cały kraj był już sparaliżowany przez zaspy i kilkunastostopniowy mróz. Wiele osób, które miały zamiar wybrać się na zabawę sylwestrową musiało pozostać w domu. Ci, którzy dotarli, wracali wyjątkowo długo... ➤➤ Więcej zdjęć na następnych stronach ➤➤ Zdjęcia pochodzą z Narodowego Archiwum Cyfrowego. Więcej na następnych stronach.Warto wiedzieć:Rekordowo wysoką pokrywę śnieżną odnotowano: w Suwałkach (84 cm, 16 lutego), Łodzi (78 cm, 2 lutego), Warszawie (70 cm, 31 stycznia), Chojnicach (60 cm, 19 lutego), Szczecinie (53 cm, 19 lutego), Kole (46 cm, 26 lutego), Kielcach (39 cm, 2 lutego) i Poznaniu (29 cm, 20 lutego).(sier, Wikipedia)11 lat na krótkim filmie. Tak "rośnie" cmentarz przy Wiślanej w Bydgoszczy

Tego Sylwestra zapamiętali wszyscy. Zima stulecia 1978/79 r. [zdjęcia]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo