1 1 połowa

AS Roma

1

0 1 połowa

• Wynik jest gorszy od gry AS Romy. W pierwszej połowie naprawdę postawili wysokie warunki dużo wyżej notowanemu rywalowi. Dzisiaj zdecydowało też sporo szczęścia, ponieważ gdyby nie było tych dwóch bramek samobójczych to mielibyśmy zupełnie inną sytuację!

• Koniec! Sędzia gwiżdże po raz ostatni!

• Aleksandar Kolarov uderza nad bramką! Na pewno żałuje zmarnowanej okazji!

• Rzut wolny dla AS Romy tuż przed polem karnym rywala! Będzie druga taka szansa w tym meczu dla gości!

• Luis Suarez wykorzystał błąd jednego z defensorów AS Romy i po prostu kopnął przed siebie pakując piłkę do siatki! To pierwszy gol Urugwajczyka w Lidze Mistrzów od 8 marca 2017 roku!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Luis Suarez zdobywa bramkę!

• Kevin Strootman ukarany żółtym kartonikiem.

• Ostatnia zmiana tego meczu. Andres Iniesta żegnany owacjami na stojąco. W jego miejsce wchodzi Denis Suarez.

• Andre Gomes zmiena Sergiego Roberto.

• Edin Dzeko znakomicie odnalazł się w polu karnym, przepchnął Jordiego Albę i spokojnie pokonał Ter Stegena! Bardzo ważna dla bramka dla AS Romy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Edin Dzeko zdobywa bramkę na Camp Nou!

• Co teraz zrobił Ter Stegen! Stephan El Shaarawy miał przed sobą pustę bramkę, ale nagle jak spod ziemi wyrósł golkiper Barcelony i odbił piłkę!

• Daniele De Rossi kończy swój występ. W jego miejsce pojawia się Gregorie Defrel.

• Kevin Strootman uderzał na bramkę, ale piłka odbija się od Pique i wychodzi na rzut rożny.

• Stephan El Shaarawy wchodzi, a schodzi Alessandro Florenzi.

• Edin Dzeko bliski przecięcia wrzutki Kolarova. Właśnie, tylko bliski. Piłka pada łupem Ter Stegena.

• Kolejny strzał Messiego i znowu broni Alisson.

• Soczyste uderzenie Messiego z woleja. Szkoda, że niecelne.

• Paulinho melduje się na murawie, w miejsce Segio Busquetsa.

• Leo Messi wpadł w pole karne, ale udało się go zneutralizować. Piłka w rękach Alissona.

• Maxime Gonalons wchodzi na boisko. Swój występ skończył już natomiast Lorenzo Pellegrini.

• Luis Suarez uderzył na bramkę, a Alisson odbił piłkę prosto pod nogi Pique. Stoper Barcelony tylko dopełnił formalności i mamy 3:0.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gerard Pique i AS Roma jest już na kolanach!

• Mocny strzał Ivana Rakiticia, ale tym razem znakomicie broni Alisson.

• Kuriozalna sytuacja... Dośrodkowanie w pole karne. O piłkę walczyli Manolas i Umtiti. Piłka odbija się od Greka, trafia w słupek i jeszcze raz odbija się od stopera Romy tym razem wpadając już do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Drugi samobój dzisiejszego wieczoru! Kostas Manolas trafia do własnej bramki!

• Leo Messi prawą nogą..... prosto w Alissona! Tym razem pewna interwencja golkipera AS Romy.

• Błąd Umtitiego chciał wykorzystać Florenzi, ale zawodnik Romy nie dał rady utrzymać piłki w boisku!

• Jordi Alba oddał strzał na bramkę Alissona. Brazylijczyk "wypluł" piłkę przed siebie, ale dobitka Suareza poszybowała nad bramką.

• Ależ było blisko! Diego Perotti uderzył głową i zabrakło niewiele, a była zatrzepotałaby w siatce Barcelony!

• Czas na drugie 45 minut tego meczu!

• FC Barcelona ma dzisiaj sporo szczęścia. AS Roma grała naprawdę dobrze, szczególnie w formacji defensywnej. Niemniej jednak aktualnie przegrywa i muszą wziąć się w garść, jeżeli chcą wywieźć z Camp Nou dobry wynik!

• Sędzia kończy pierwszą połowę, nie doliczając choćby jednej minuty!

• Pierwsza żółta kartka tego meczu. Ukarany został Aleksandar Kolarov.

• Lorenzo Pellegrini uderza prosto w mur. Zmarnowana szansa na zdobycie bramki.

• Rzut wolny dla gości tuż przed polem karnym rywala! Ależ będzie okazja dla graczy z Rzymu!

• Pochwaliłem dzień przed zachodem słońca. Bardzo nie fortunna interwencja kapitana AS Romy, który próbował wybić piłkę spod nóg Messiego. Zamiast na rzut rożny wpakował ją do własnej bramki! Duży pech gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Daniele De Rossi pakuje piłkę do własnej bramki!

• Leo Messi już miał piłkę na nodze w polu karnym, ale znowu górą wyszli defensorzy AS Romy!

• Próba szybkiej akcji gospodarzy zostaje szybko przerwana. Goście grają dzisiaj niemal perfekcyjnie w obronie.

• Mocny, ale niecelny strzał z woleja Andresa Iniesty. Dalej czekamy na bramki w tym meczu! Równocześnie swój pojedynek rozgrywają Liverpool i Manchester City i tam jest 3:0 dla podopiecznych Jurgena Kloppa!

• Alessandro Florenzi wpadł w pole karne Barcelony, ale tam znakomicie zneutralizował go Nelson Semedo.

• Alisson Becker notuje świetną interwencję po strzale Luisa Suareza!

• Fazio zderzył się z Sergim Roberto. Hiszpan trochę poturbowany, ale na szczęście wraca do gry.

• Indywidualna akcja Messiego. Argentyńczyk oddał piłkę Rakiticiowi, ale jego strzał pozostawił wiele do życzenia.

• Na murawie pojawiło się kilkanaście balonów. Na ten moment sędzia uznał, że nie przeszkadzają w grze.

• Piłka po strzale Ivana Rakiticia trafia w słupek! Ależ było blisko!

• Dobra, składna wymiana podań Blaugrany. Nikt jednak nie zdołał oddać strzału.

• Bruno Peres dobrze interweniuje i wybija piłkę spod nóg Alby.

• Bardzo dobre, mocne uderzenie Leo Messiego, ale bardzo dobrze broni Alisson!

• Edin Dzeko przewraca się w polu karnym Barcelony, ale gwizdek sędziego milczy! Bośniak wściekły na tę decyzję sędziego!

• Piłka w siatce po strzale Luisa Suareza, tylko że Urugwajczyk był na bardzo widocznym spalonym.

• Wymiana podań między Sergi Roberto, a Nelsonem Semedo, ale dośrodkowanie Portugalczyka bardzo słabe.

• Niebezpiecznie zrobiło się w polu karnym Barcelony już na samym początku meczu! Na szczęście dla gospodarzy na posterunku stał Jordi Alba, który wybił piłkę!

• Zegar tego spotkania właśnie ruszył! Od środka rozpoczęli gospodarze!

• Przed meczem Carlos Puyol pomógł Leo Messim świętować jego 100 bramek w Champions League!

• Oba zespoły już na murawie! Rozniosły się znane i lubiane "The Champions"!

• Bardzo ciekawy będzie dzisiaj pojedynek bramkarzy obu drużyn. Marc-Andre ter Stegen od dłuższego czasu jest traktowany jako jeden z najlepszych w swoich fachu, ale ostatnio zaczęto mówić, że to Alisson jest "Messim wśród bramkarzy". Kto dzisiaj będzie górą!?

• Jeden Hiszpańsko-Włoski pojedynek odbył się wczoraj. Real Madryt pokonał 3:0 Juventus Turyn na ich terenie. Czy dzisiaj drużyna z Półwyspu Iberyjskiego również wyjdzie obronną ręką?

• Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się niemal 3 lata temu. W listopadzie 2015 roku Barcelona pokonała Rzymian, aż 6:1. Teraz sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Przede wszystkim ranga pojedynku jest dużo wyższa. Czy dzisiaj AS Roma doła przeciwstawić się wielkiej Barcelonie?

• Z tej strony wita się z Państwem Bartłomiej Modzelewski! Czas na kolejne spotkanie 1/4 finału Champions League! FC Barcelona gościć będzie na Camp Nou drużynę AS Roma! Zapowiada się meczycho przez wielkie M!