9 z 12
emisja 18 lutego (wtorek) godz. 16:05Prawda o przeszłości...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 489

emisja 18 lutego (wtorek) godz. 16:05

Prawda o przeszłości Yamana trafia głęboko do serca Seher, która zaczyna patrzeć na niego w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Przed wyjazdem Duygu odwiedza Volkana w szpitalu. Chociaż mężczyzna śpi po operacji, docierają do niego jej słowa. Z całą mocą dociera do niego wszystko, co zrobił. Semra odnajduje list pożegnalny Duygu i prosi Alego o pomoc w odnalezieniu córki. On z łatwością ją znajduje. W tej samej chwili do Duygu dzwoni Volkan. Przyznaje się do wszystkiego, co zrobił i prosi ją o wybaczenie. Zaniepokojeni tą rozmową Duygu i Ali ruszają do szpitala, gdzie w ostatniej chwili udaremniają próbę samobójczą Volkana. Cenger udaje się do gabinetu Aziza po telefon, który przypadkiem zostawiła tam Seher. Ku swojemu zdumieniu Cenger odkrywa, że Aziz jest synem największego wroga Yamana, który niegdyś wydał na niego wyrok śmierci. Yaman spotyka na ulicy Zuhal i rusza za nią w pościg. Kobiecie udaje się jednak uciec. Ali i Duygu w końcu mogą przekazać Semrze dobre wieści. Yasemin ma zostać zwolniona lada dzień.

10 z 12
emisja 19 lutego (środa) godz. 16:05Duygu i Semra są bardzo...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 490

emisja 19 lutego (środa) godz. 16:05

Duygu i Semra są bardzo podekscytowane myślą, że Yasemin wróci do domu. Duygu martwi się jednak, że tak naprawdę nie zna młodszej siostry. Ali postanawia pomóc ukochanej. Ściąga na komisariat kolegę Yasemin, który opowiada Duygu o nawykach i preferencjach jej siostry. Semra i Sultan szykują dla Yasemin prawdziwą ucztę, a Ali z Duygu urządzają dla niej pokój. Aziz zaleca Yamanowi i Seher wspólne zabawy. Yaman najpierw wymyśla grę w prawda czy fałsz, z której Seher dowiaduje się o sobie wiele zaskakujących faktów. Gdy następnie układają puzzle, okazuje się, że obrazkiem jest ich wspólna fotografia.

11 z 12
emisja 20 lutego (czwartek) godz. 16:05Duygu i Ali...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 491

emisja 20 lutego (czwartek) godz. 16:05

Duygu i Ali oznajmiają Yasemin, że tego dnia wyjdzie na wolność. Duygu nie jest jednak pewna, co zrobi jej siostra. Choć w pierwszej chwili idzie w stronę kierowcy przysłanego przez Ertugrula, ku radości wszystkich Yasemin wybiera powrót do domu matki i siostry. Yusuf skarży się, że męczy go bieganie między dwiema sypialniami, tym bardziej, że sypialnia Seher jest na dolnym piętrze. Ku zaskoczeniu domowników Seher prosi, by przygotowano jej pokój między sypialnią Yamana a pokojem Yusufa. Yaman i Nedim są przekonani, że Zuhal uciekła do Niemiec, posługując się fałszywym paszportem. Tymczasem to tylko plotki, jakie rozesłała Leyla, by Zuhal mogła działać spokojnie. Cenger jest w rozterce. Nie wie, czy wyjawić zadowolonemu z efektów terapii Yamanowi, że doktor Aziz jest synem jego śmiertelnego wroga. Choć Yasemin czuje się bardzo nieswojo w domu Semry, życzliwość wszystkich i serdeczny, choć władczy ton cioci Sultan sprawia, że powoli opuszcza gardę i integruje się z domownikami.

Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Zobacz również

Szósta edycja programu "Trenuj z wojskiem" w Bydgoszczy rozpoczęta

Szósta edycja programu "Trenuj z wojskiem" w Bydgoszczy rozpoczęta

Leonor z "Akacjowej 38" zostanie mamą! Alba Brunet podzieliła się radosną nowiną

Leonor z "Akacjowej 38" zostanie mamą! Alba Brunet podzieliła się radosną nowiną

Polecamy

Polscy projektanci znowu zachwycili pomysłami. O tym hotelu mówią wszyscy

Polscy projektanci znowu zachwycili pomysłami. O tym hotelu mówią wszyscy

Szósta edycja programu "Trenuj z wojskiem" w Bydgoszczy rozpoczęta

Szósta edycja programu "Trenuj z wojskiem" w Bydgoszczy rozpoczęta

Leonor z "Akacjowej 38" zostanie mamą! Alba Brunet podzieliła się radosną nowiną

Leonor z "Akacjowej 38" zostanie mamą! Alba Brunet podzieliła się radosną nowiną