5 z 14
emisja 3 stycznia (piątek) godz. 16:05Ali ma żal do Duygu,...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 447

emisja 3 stycznia (piątek) godz. 16:05

Ali ma żal do Duygu, że nie powiedziała mu o związku z Volkanem. Mężczyzna rozpamiętuje ostatnie wydarzenia, gdy słyszy przez policyjne radio komunikat, że podczas akcji zginęła policjantka imieniem Duygu. Świadomość, że mógłby ją utracić utwierdza Alego w przekonaniu, ile Duygu znaczy dla niego.

Ta czuje się okropnie po tym, jak potraktowała Alego, jednak Volkan przekonuje ją, że nie mają wyjścia. Zuhal jest w szoku na wieść, że Yaman kupił jej mieszkanie. Jest załamana faktem, że niedługo będzie musiała się wyprowadzić. Yaman szykuje się do służbowego wyjazdu.

6 z 14
emisja 4 stycznia (sobota) godz. 16:05Seher, wiedziona...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 448

emisja 4 stycznia (sobota) godz. 16:05

Seher, wiedziona miłością i intuicją, nie chce rozstać się z Yamanem. Mężczyzna, choć wyrusza w podróż, zawraca w pół drogi. Spotyka Seher i Cengera, którzy wyjechali za nim. Seher i Yaman padają sobie w ramiona. Tymczasem Zuhal wściekła na wieść, że nie będzie dłużej mieszkać w rezydencji, planuje pozbycie się Seher.

Odchodzi od zmyslów patrząc na szczęście Yamana i Seher. Duygu i Volkan działają razem, aby jak najszybciej odnaleźć Yasemin. Nie mogą pozwolić, by Ali dopadł ją przed nimi. Duygu jedzie z Alim w nadziei, że przeszkodzi mu w wytropieniu siostry.

7 z 14
emisja 5 stycznia (niedziela) godz. 16:05Zuhal namawia Seher...
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 449

emisja 5 stycznia (niedziela) godz. 16:05

Zuhal namawia Seher na romantyczny wyjazd z mężem. Pomysł spędzenia czasu z Yamanem na łonie natury podoba się Seher. Kobieta nie wie, że Zuhal wynajęła kogoś, by ten podał się za właściciela pensjonatu i w lesie zabił ją. Seher jedzie na spotkanie z rzekomym znajomym Zuhal. Ali i Duygu wpadają na trop Yasemin. Zaczyna się pościg. Gdy Ali prawie dopada Yasemin, Duygu symuluje upadek i kontuzję nogi.

Ali zatrzymuje się, by pomóc partnerce. Seher domyśla się, że to pułapka i próbuje uciec. Wynajęty przez Zuhal Cemal udaremnia jej ucieczkę. Na szczęście dzięki Cicek Yaman dowiaduje się o niecnym planie Zuhal. Gdy ta jedzie, by na własne oczy przekonać się o śmierci Seher, zastaje ją żywą. Co więcej, jest przy niej Yaman.

8 z 14
emisja 7 stycznia (wtorek) godz. 16:05Zuhal jest przerażona....
fot. Emanet/YouTube

Dziedzictwo odcinek 450

emisja 7 stycznia (wtorek) godz. 16:05

Zuhal jest przerażona. Jest pewna, że Yaman będzie chciał ją zabić. Wyznaje Yamanowi miłość i przyznaje się, że to ona jest winna śmierci swojej siostry. Ma nadzieję, że jej słowa i siła uczucia zrobią na Yamanie wrażenie. Tymczasem wiedziona poczuciem winy Cicek postanawia odejść z rezydencji. Na widok Seher, całej i zdrowej, nie posiada się z radości.

Ziya i domownicy nie pozwalają odejść Cicek. Ali w ostatniej chwili ratuje Duygu przed atakiem dwóch mężczyzn. Duygu ma wyrzuty sumienia, że musi okłamywać mężczyznę, którego kocha. Boli ją to najbardziej, gdy wiedząc, jak rani tym ukochanego, opowiada o nieprawdziwej relacji z Volkanem. Domownicy postanawiają wyjechać na kilka dni z Yusufem, by Seher i Yaman mogli zostać sami i mieli w końcu trochę prywatności.

Pozostało jeszcze 5 zdjęć.
Przewijaj aby przejść do kolejnej strony galerii.

Polecamy

Tak wygląda polski elektryczny mikrodostawczak. Zadebiutował w Katowicach

Tak wygląda polski elektryczny mikrodostawczak. Zadebiutował w Katowicach

Poznaliśmy Menedżerów Roku 2024 Województwa Śląskiego. Oni budują przyszłość regionu

TYLKO U NAS
Poznaliśmy Menedżerów Roku 2024 Województwa Śląskiego. Oni budują przyszłość regionu

Wiedzą wszystko o samorządzie terytorialnym. Uczniowie odebrali nagrody i wyróżnienia

Wiedzą wszystko o samorządzie terytorialnym. Uczniowie odebrali nagrody i wyróżnienia

Zobacz również

Tak wygląda polski elektryczny mikrodostawczak. Zadebiutował w Katowicach

Tak wygląda polski elektryczny mikrodostawczak. Zadebiutował w Katowicach

Nowe centrum logistyczne zapewni 600 miejsc pracy

Nowe centrum logistyczne zapewni 600 miejsc pracy