Błachowicz - Santos [UFC]. Transmisja na żywo w TV i online...

Błachowicz - Santos [UFC]. Transmisja na żywo w TV i online [UFC Praga, karta walk] O której godzinie walka? 23.02

sier

Express Bydgoski

Aktualizacja:

Express Bydgoski

Walka Jan Błachowicz vs. Thiago Santos, UFC Fight Night 145 w Pradze. Transmisja na żywo w TV i ONLINE. O której początek gali, gdzie obejrzeć walki
1/11
przejdź do galerii

Walka Jan Błachowicz vs. Thiago Santos, UFC Fight Night 145 w Pradze. Transmisja na żywo w TV i ONLINE. O której początek gali, gdzie obejrzeć walki na żywo i jaka jest karta walk? Przeczytaj. ©Archiwum Polska Press

Walka Jan Błachowicz vs. Thiago Santos będzie głównym wydarzeniem gali UFC w Pradze, która odbędzie się już w ten weekend (walczy również Michał Oleksiejczuk). Jeśli Błachowicz zwycięży, bardzo przybliży go to do walki o tytuł wagi półciężkiej UFC! Transmisja walki Błachowicz - Santos do obejrzenia na żywo w TV. Galę będzie też można oglądać online. Kiedy i o której można zobaczyć galę? Kim jest przeciwnik Polaka? Kto jeszcze walczy podczas gali UFC w Czechach? Sprawdźcie. [UFC Fight Night 145 - na żywo w TV i online]
Już w najbliższą sobotę (23.02.2018) w Pradze gala UFC Fight Night 145, podczas której obejrzymy walkę Jan Błachowicz vs. Thiago Santos w wadze półciężkiej. Polski zawodnik ma ogromną szansę przybliżyć się do walki o pas mistrzowski UFC, który jest w posiadaniu wielkiego Jona Jonesa. O której godzinie transmisja z gali? Gdzie oglądać walki w TV oraz online? Przeczytaj.

UFC Fight Night 145 w Pradze - KARTA WALK


W głównej karcie walk gali UFC w Pradze znalazło się aż 6 pojedynków. Walką wieczoru będzie pięciorundowy pojedynek Jan Błachowicz vs. Thiago Santo w wadze półciężkiej.
  • Jan Błachowicz vs. Thiago Santos - waga półciężka
  • Stefan Struve vs. Marcos Rogério de Lima - waga ciężka
  • Gian Villante vs. Michał Oleksiejczuk - waga półciężka
  • Liz Carmouche vs. Lucie Pudilová - kobieca waga musza
  • John Dodson vs. Petr Yan - waga kogucia
  • Magomed Ankalaev vs. Klidson Abreu - waga półciężka




Walka Jan Błachowicz vs. Thiago Santos - kiedy gala, o której godzinie?


Główna karta walk rozpocznie się o godzinie 20.00. Jan Błachowicz ma za sobą 4 wygrane walki z rzędu. W październiku 2017 w Gdańsku pokonał Devina Clarka (duszenie zza pleców - poddanie wieczoru). Następnie w grudniu 2017 Polak rozprawił się z Jaredem Cannonierem podczas gali UFC w Kanadzie (jednogłośna decyzja). Kolejne zwycięstwo Błachowicz odniósł w marcu 2018 w Londynie, pokonując Jimiego Manuwę (jednogłośna decyzja - walka wieczoru). W ostatnim pojedynku podczas gali w Moskwie (wrzesień 2018) Polak zmierzył się z Nikitą Kryłowem i wygrał przez efektowne duszenie d'arce (występ wieczoru). Kolejna wygrana z pewnością przybliżyłaby Błachowicza do walki o tytuł UFC. Ale na to samo liczy jego rywal...




UFC Fight Night - gdzie oglądać transmisję?


Błachowicz stoczył w MMA 30 walk. 23 wygrał, 7 przegrał. Przeciwnik Polaka to atletycznie zbudowany zawodniku urodzony w 1984 r. w Rio de Janerio. Santos potrafi uderzyć, o czym świadczy bilans jego walk. Brazylijczyk stoczył 26 walk w MMA, wygrał 20 z nich, z czego 14 przez knockout. O potężnej sile ciosów Thiago Santosa przekonał się jego ostatni przeciwnik Jimi Manuwa, który padł na deski pod koniec 2 rundy na gali UFC 231.

Kolejna wygrana z pewnością przybliżyłaby Błachowicza do walki o tytuł UFC. Ale na to samo liczy jego rywal...



Gala UFC: Błachowicz vs Santos - NA ŻYWO w TV i ONLINE


UFC FN 145 odbędzie się w O2 Arena w Pradze. Transmisję z gali będzie można obejrzeć w programie Polsat Sort (początek o godzinie 20.00). Jeśli będziecie chcieli obejrzeć walkę na żywo ONLINE, będziecie potrzebowali dostępu do serwisu IPLA. Podczas karty głównej gali UFC w Pradze zobaczymy jeszcze jednego Polaka - Michała Oleksiejczuka. Jego przeciwnikiem będzie Gian Villante.

Waga półciężka UFC - ranking


Oto jak wygląda ranking kategorii półciężkiej federacji UFC.
Mistrz: Jon Jones
  1. Daniel Cormier
  2. Alexander Gustafsson
  3. Anthony Smith
  4. Jan Blachowicz
  5. Volkan Oezdemir
  6. Corey Anderson
  7. Thiago Santos
  8. Dominick Reyes
  9. Ilir Latifi
  10. Jimi Manuwa


Polecamy


ASW Black Panther Bydgoszcz - sukcesy młodych zawodników MMA

Czytaj treści premium w Expressie Bydgoskim Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Aktualności sportowe

Terminarz rozgrywek

Brak danych
Niedziela, 22 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:2 GKS Tychy
19:00 Olimpia Grudziądz 1:1 Puszcza Niepołomice
— Piłka nożna, — 2. liga, 10. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:05 Stal Rzeszów 1:1 Resovia
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:30 Escola Varsovia U-17 -:- Legia Warszawa U-17
13:45 Znicz Pruszków U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
17:00 Rozwój Katowice U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Stal Rzeszów U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
16:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Gwarek Zabrze U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 6. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Stal Mielec U-17 -:- Cracovia U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 7. kolejka 21.09.201922.09.2019
13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Lechia Gdańsk U-18
15:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
16:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 West Ham United -:- Manchester United
16:00 Crystal Palace -:- Wolverhampton Wanderers
17:30 Arsenal Londyn -:- Aston Villa
17:30 Chelsea Londyn -:- Liverpool FC
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 5. kolejka 21.09.201922.09.2019
12:00 Getafe CF -:- RCD Mallorca
14:00 Espanyol Barcelona -:- Real Sociedad
16:00 Valencia CF -:- CD Leganes
18:30 Athletic Bilbao -:- Deportivo Alaves
21:00 Sevilla FC -:- Real Madryt
— Piłka nożna, — Liga francuska, 6. kolejka 20.09.201922.09.2019
15:00 Stade Rennais -:- OSC Lille
17:00 Angers SCO -:- AS Saint-Etienne
21:00 Olympique Lyon -:- Paris Saint-Germain
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 9. kolejka 20.09.201922.09.2019
12:30 Wisła Płock 2:1 Wisła Kraków
15:00 Pogoń Szczecin 1:1 Górnik Zabrze
17:30 Cracovia 1:2 Legia Warszawa
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
15:30 Borussia Moenchengladbach -:- Fortuna Duesseldorf
18:00 Eintracht Frankfurt -:- Borussia Dortmund
— Piłka nożna, — Liga włoska, 4. kolejka 21.09.201923.09.2019
12:30 US Sassuolo -:- SPAL Ferrara
15:00 Bologna FC -:- AS Roma
15:00 Sampdoria Genua -:- Torino FC
15:00 US Lecce -:- SSC Napoli
18:00 Atalanta Bergamo -:- ACF Fiorentina
20:45 Lazio Rzym -:- AC Parma
Poniedziałek, 23 września 2019
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 5. kolejka 21.09.201921.09.2019
20:30 VfL Wolfsburg -:- TSG 1899 Hoffenheim
Wtorek, 24 września 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - III runda 11.09.201924.09.2019
16:30 Rawys Raciąż -:- Polonia Bydgoszcz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Płock - 1/2 finału 24.09.201925.09.2019
16:00 Skrwa Łukomie -:- Wisła II Płock
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - 1/4 finału 24.09.201925.09.2019
16:30 Oronka Orońsko -:- Orzeł Wierzbica
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201902.10.2019
16:30 Biali Biały Dunajec -:- KS Łapsze Niżne
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - V runda 17.09.201925.09.2019
16:30 Cedronka Wola Radziszowska -:- Skawinka Skawina
16:30 Kmita Zabierzów -:- Grębałowianka Kraków
16:30 Słomniczanka Słomniki -:- Jutrzenka Giebułtów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Jarosław - III runda 18.09.201924.09.2019
16:00 Granica Stubno -:- Wólczanka Wólka Grodziska
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 Real Valladolid -:- Granada CF
20:00 Real Betis Sewilla -:- Levante UD
21:00 FC Barcelona -:- Villarreal CF
— Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
19:00 Dijon FCO -:- Olympique Marsylia
21:00 AS Monaco -:- OGC Nice
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
19:00 Hellas Werona -:- Udinese Calcio
21:00 Brescia Calcio -:- Juventus Turyn
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
15:30 Gryf Wejherowo -:- Lechia Gdańsk
15:30 Stal Brzeg -:- Olimpia Elbląg
16:00 Zagłębie II Lubin -:- Miedź Legnica
16:30 KS Stilon Gorzów Wielkopolski -:- Olimpia Zambrów
17:00 Legia II Warszawa -:- Wigry Suwałki
17:00 Ruch Chorzów -:- Stomil Olsztyn
17:30 Chrobry Głogów -:- Lech Poznań
18:00 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski -:- Sandecja Nowy Sącz
18:00 Korona Kielce -:- Zagłębie Lubin
20:30 Widzew Łódź -:- Śląsk Wrocław
Środa, 25 września 2019
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/16 finału 17.09.201925.09.2019
17:00 Orzeł Marszowice -:- Foto-Higiena Gać
— Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - IV runda 25.09.201925.09.2019
16:00 Granit Roztoka -:- LKS Bystrzyca Górna
16:00 MKS Szczawno Zdrój -:- Polonia-Stal Świdnica
16:00 Pogoń Pieszyce -:- AKS Strzegom
16:00 Słowianin Wolibórz -:- Skałki Stolec
16:00 Wenus Nowice -:- Bielawianka Bielawa
16:00 Zieloni Łagiewniki -:- Lechia Dzierżoniów
16:00 Łomniczanka Stara Łomnica -:- Zjednoczeni Ścinawka Średnia
16:00 Śnieżnik Domaszków -:- Włókniarz Kudowa Zdrój
— Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Toruń - III runda 25.09.201925.09.2019
16:00 Cyklon Kończewice -:- Chełminianka Chełmno
16:00 Elana II Toruń -:- Mustang Ostaszewo
16:00 Naprzód Jabłonowo Pomorskie -:- Pomorzanin Toruń
16:00 Sokół Radomin -:- Sparta Brodnica
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Biała Podlaska - IV runda 04.09.201925.09.2019
16:00 Bizon Jeleniec -:- Orlęta Łuków
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Lublin - 1/4 finału 25.09.201908.10.2019
15:45 Granit Bychawa -:- Avia Świdnik
15:45 Lewart Lubartów -:- Stal Kraśnik
15:45 Świdniczanka Świdnik Mały -:- Wisła Puławy
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubelski, Zamość - 1/2 finału 25.09.201925.09.2019
16:00 Kryształ Werbkowice -:- Unia Hrubieszów
16:00 Łada 1945 Biłgoraj -:- Hetman Zamość
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - IV runda 25.09.201902.10.2019
16:00 Czarni Witnica -:- Polonia Słubice
16:00 Noteć Stare Bielice -:- Pogoń Skwierzyna
16:00 Orzeł Międzyrzecz -:- Spójnia Ośno Lubuskie
16:00 Piast Karnin -:- Ilanka Rzepin
16:00 Polonia Lipki Wielkie -:- Warta Gorzów Wielkopolski
— Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Zielona Góra - III runda 25.09.201925.09.2019
16:00 Błękitni Lubięcin -:- Sprotavia Szprotawa
16:00 Delta Smardzewo -:- Odra Bytom Odrzański
16:00 Iskra Jabłoniec -:- Promień Żary
16:00 Lech Sulechów -:- Dąb Przybyszów
16:00 Nafta Rybaki -:- KP Piast Iłowa
16:00 Pogoń Świebodzin -:- Lechia Zielona Góra
16:00 Relaks Grabice -:- Carina Gubin
16:00 Sparta Łężyca -:- Syrena Zbąszynek
16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie -:- Korona Kożuchów
17:00 Piast Czerwieńsk -:- Czarni Żagań
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Płock - 1/2 finału 24.09.201925.09.2019
16:00 Kasztelan Sierpc -:- Delta Słupno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - 1/4 finału 24.09.201925.09.2019
16:00 Gracja Tczów -:- Jodła Jedlnia-Letnisko
16:00 Zwolenianka Zwoleń -:- Pilica Białobrzegi
16:30 Oskar Przysucha -:- KS Warka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - V runda 25.09.201925.09.2019
16:00 Orlęta Baboszewo -:- MKS Przasnysz
16:00 Ostrovia Ostrów Mazowiecka -:- Nadnarwianka Pułtusk
16:00 Żbik Nasielsk -:- Narew 1962 Ostrołęka
— Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Warszawa - 1/16 finału 25.09.201925.09.2019
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Victoria Sulejówek
Advit Wiązowna -:- Legionovia II Legionowo
MKS Piaseczno -:- Mazur Karczew
Milan Milanówek -:- Mszczonowianka Mszczonów
Sokół Serock -:- Huragan Wołomin
Wilga Garwolin -:- KS Raszyn
Znicz II Pruszków -:- Błonianka Błonie
Orzeł Baniocha -:- Bug Wyszków
Okęcie Warszawa -:- Escola Varsovia Warszawa
Błonianka II Błonie -:- Józefovia Józefów
KS Teresin -:- Drukarz Warszawa
Korona Góra Kalwaria -:- Unia Warszawa
Ząbkovia Ząbki -:- Hutnik Warszawa
Żyrardowianka Żyrardów -:- KS Łomianki
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - III runda 04.09.201902.10.2019
16:00 Granit Czarna Góra -:- Wierchy Rabka Zdrój
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - V runda 17.09.201925.09.2019
16:30 Błękitni Modlnica -:- Clepardia Kraków
16:30 Jastrzębiec Książ Wielki -:- Wiślanie Jaśkowice
16:30 Kabel Kraków -:- Wieczysta Kraków
16:30 Lot Balice -:- Proszowianka Proszowice
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - 1/4 finału 25.09.201925.09.2019
16:00 Dunajec Nowy Sącz -:- Poprad Rytro
16:00 Grybovia Grybów -:- Barciczanka Barcice
16:00 Gród Podegrodzie -:- Sandecja II Nowy Sącz
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - III runda 25.09.201925.09.2019
16:30 Dunajec Zakliczyn -:- Tarnovia Tarnów
16:30 LKS Rzepiennik Strzyżewski -:- Unia Tarnów
16:30 Olimpia Wojnicz -:- Metal Tarnów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Chrzanów - 1/2 finału 25.09.201925.09.2019
Błyskawica Myślachowice -:- MKS Trzebinia
16:30 Polonia Luszowice -:- Victoria 1918 Jaworzno
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Wadowice/Wadowice - finał 25.09.201925.09.2019
16:00 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska -:- Orzeł Ryczów
— Piłka nożna, — Regionalny PP: podkarpackie, Krosno - III runda 25.09.201925.09.2019
15:30 Czarni 1910 Jasło -:- Zamczysko Odrzykoń
15:30 Górnik Grabownica Starzeńska -:- Cosmos Nowotaniec
15:30 Przełęcz Dukla -:- Karpaty Krosno
15:30 Start Rymanów -:- Ekoball Sanok
— Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - 1/4 finału 18.09.201925.09.2019
15:30 LKS Lubochnia -:- Start Lgota Wielka
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 4. kolejka 07.09.201908.09.2019
14:30 Escola Varsovia U-17 -:- Ursus Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 7. kolejka 25.09.201928.09.2019
12:00 Lech Poznań U-15 -:- CWZS Bydgoszcz U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 5. kolejka 14.09.201925.09.2019
16:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Miedź Legnica U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 6. kolejka 21.09.201925.09.2019
16:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 CD Leganes -:- Athletic Bilbao
19:00 RCD Mallorca -:- Atletico Madryt
20:00 Valencia CF -:- Getafe CF
21:00 Real Madryt -:- Osasuna Pampeluna
— Piłka nożna, — Liga francuska, 7. kolejka 24.09.201926.09.2019
19:00 AS Saint-Etienne -:- FC Metz
19:00 Amiens SC -:- Girondins Bordeaux
19:00 FC Nantes -:- Stade Rennais
19:00 Montpellier HSC -:- Nimes Olympique
19:00 OSC Lille -:- RC Strasbourg
19:00 Stade Brestois -:- Olympique Lyon
19:00 Toulouse FC -:- Angers SCO
21:00 Paris Saint-Germain -:- Stade de Reims
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
19:00 AS Roma -:- Atalanta Bergamo
21:00 AC Parma -:- US Sassuolo
21:00 ACF Fiorentina -:- Sampdoria Genua
21:00 Genoa CFC -:- Bologna FC
21:00 Inter Mediolan -:- Lazio Rzym
21:00 SPAL Ferrara -:- US Lecce
21:00 SSC Napoli -:- Cagliari Calcio
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
15:00 Garbarnia Kraków -:- Bytovia Bytów
15:00 Stal Rzeszów -:- Pogoń Szczecin
15:30 Chełmianka Chełm -:- Znicz Pruszków
15:30 Hutnik Kraków -:- Resovia
15:30 Polonia Środa Wielkopolska -:- Górnik Zabrze
16:00 Błękitni Stargard -:- Wisła Kraków
16:00 Chemik Police -:- Stal Stalowa Wola
16:00 Elana Toruń -:- Radomiak Radom
16:00 Gryf Słupsk -:- Górnik Łęczna
16:00 Rekord Bielsko-Biała -:- Concordia Elbląg
16:30 Chemik Bydgoszcz -:- Wisła Płock
17:30 Cracovia -:- Jagiellonia Białystok
18:00 GKS Jastrzębie -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18:30 GKS Bełchatów -:- GKS Tychy
18:30 Pogoń Siedlce -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
19:00 GKS Katowice -:- Warta Poznań
19:00 Olimpia Grudziądz -:- Stal Mielec
19:30 Chojniczanka Chojnice -:- Raków Częstochowa
20:30 Puszcza Niepołomice -:- Legia Warszawa
Czwartek, 26 września 2019
— Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 6. kolejka 24.09.201925.09.2019
19:00 SD Eibar -:- Sevilla FC
20:00 Celta Vigo -:- Espanyol Barcelona
21:00 Real Sociedad -:- Deportivo Alaves
— Piłka nożna, — Liga włoska, 5. kolejka 25.09.201925.09.2019
21:00 Torino FC -:- AC Milan
— Piłka nożna, — Puchar Polski, 1/32 finału 24.09.201926.09.2019
16:00 Unia Skierniewice -:- Piast Gliwice
17:30 Odra Opole -:- Arka Gdynia
20:30 Zagłębie Sosnowiec -:- ŁKS Łódź
Piątek, 27 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
17:30 Sandecja Nowy Sącz -:- Chrobry Głogów
— Piłka nożna, — CLJ, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
16:00 Lech Poznań U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 10. kolejka 27.09.201929.09.2019
20:30 Korona Kielce -:- Śląsk Wrocław
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 6. kolejka 28.09.201928.09.2019
20:30 Union Berlin -:- Eintracht Frankfurt
Sobota, 28 września 2019
— Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
15:30 Radomiak Radom -:- Stal Mielec
17:00 GKS Tychy -:- Olimpia Grudziądz
18:00 Stomil Olsztyn -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
— Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - 1/4 finału 28.03.202028.03.2020
Laskovia Laskowa -:- Płomień Limanowa
Sokół Słopnice -:- Orkan Szczyrzyc
Turbacz Mszana Dolna -:- Limanovia Limanowa
Zalesianka Zalesie -:- Orkan Niedźwiedź
— Piłka nożna, — 2. liga, 11. kolejka 28.09.201929.09.2019
13:00 Elana Toruń -:- Pogoń Siedlce
15:00 Błękitni Stargard -:- Olimpia Elbląg
15:00 Resovia -:- Legionovia Legionowo
15:30 Garbarnia Kraków -:- Stal Stalowa Wola
17:00 Gryf Wejherowo -:- Skra Częstochowa
18:00 Bytovia Bytów -:- Górnik Łęczna
18:00 GKS Katowice -:- Lech II Poznań
19:10 Widzew Łódź -:- Górnik Polkowice
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
11:00 Ursus Warszawa U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
12:00 AKS SMS Łódź U-17 -:- Escola Varsovia U-17
12:30 Naki Olsztyn U-17 -:- MKS Polonia Warszawa U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
12:00 MKS Ząbkovia Ząbki U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
14:30 Jagiellonia Białystok U-15 -:- AP Talent Białystok U-15
16:30 MKS Polonia Warszawa U-15 -:- Escola Varsovia U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 7. kolejka 25.09.201928.09.2019
12:00 Lechia Gdańsk U-15 -:- Warta Poznań U-15
14:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- AP Pogoń Szczecin U-15
16:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- FASE Szczecin U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
12:30 FC Wrocław Academy U-15 -:- Zagłębie Lubin U-15
15:00 Piast Gliwice U-15 -:- Śląsk Wrocław U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-15 -:- Wisła Kraków U-15
13:00 Stal Rzeszów U-15 -:- Akademia Piłkarska 21 U-15
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
11:00 Arka Gdynia SI U-17 -:- Lech Poznań U-17
14:00 Pogoń Szczecin U-17 -:- AP Reissa Poznań U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
10:00 Ruch Chorzów U-17 -:- Górnik Zabrze U-17
11:30 Gwarek Zabrze U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
15:30 Zagłębie Lubin U-17 -:- PLUKS Pomologia Prószków U-17
— Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 7. kolejka 28.09.201929.09.2019
13:00 BKS Lublin U-17 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-17
13:00 Cracovia U-17 -:- Wisła Kraków U-17
13:30 Karpaty Krosno U-17 -:- Korona Kielce U-17
— Piłka nożna, — CLJ, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
12:00 Jagiellonia Białystok U-18 -:- Cracovia U-18
12:00 Legia Warszawa U-18 -:- Escola Varsovia U-18
12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Górnik Zabrze U-18
13:30 Hutnik Kraków U-18 -:- Arka Gdynia U-18
14:00 Lechia Gdańsk U-18 -:- UKS SMS Łódź U-18
16:00 Wisła Kraków U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
— Piłka nożna, — Liga angielska, 7. kolejka 27.09.201929.09.2019
13:30 Sheffield United -:- Liverpool FC
16:00 AFC Bournemouth -:- West Ham United
16:00 Aston Villa -:- Burnley FC
16:00 Chelsea Londyn -:- Brighton & Hove Albion
16:00 Crystal Palace -:- Norwich City
16:00 Tottenham Hotspur -:- Southampton FC
16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Watford FC
18:30 Leicester City -:- Newcastle United
— Piłka nożna, — Liga francuska, 8. kolejka 27.09.201929.09.2019
13:30 Olympique Lyon -:- FC Nantes
17:30 Girondins Bordeaux -:- Paris Saint-Germain
20:00 AS Monaco -:- Stade Brestois
20:00 Angers SCO -:- Amiens SC
20:00 FC Metz -:- Toulouse FC
20:00 OGC Nice -:- OSC Lille
20:00 Stade de Reims -:- Dijon FCO
— Piłka nożna, — Ekstraklasa, 10. kolejka 27.09.201929.09.2019
15:00 Raków Częstochowa -:- Wisła Płock
17:30 Legia Warszawa -:- Lechia Gdańsk
20:00 Górnik Zabrze -:- Lech Poznań
— Piłka nożna, — Liga niemiecka, 6. kolejka 28.09.201928.09.2019
15:30 FC Augsburg -:- Bayer Leverkusen
15:30 FSV Mainz -:- VfL Wolfsburg
15:30 RB Lipsk -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
15:30 SC Paderborn -:- Bayern Monachium
15:30 TSG 1899 Hoffenheim -:- Borussia Moenchengladbach
18:30 Borussia Dortmund -:- Werder Brema
— Piłka nożna, — Liga włoska, 6. kolejka 28.09.201930.09.2019
15:00 Juventus Turyn -:- SPAL Ferrara
18:00 Sampdoria Genua -:- Inter Mediolan
20:45 US Sassuolo -:- Atalanta Bergamo

Najczęściej czytane