Przypomnijmy, firma Atos jest liderem w branży IT, w jej oddziale w Bydgoszczy pracuje ok. 3 700 pracowników. Atos rozwija się. W sumie w całej Polsce w 2019 r. ma mu przybyć 1000 nowych pracowników. Najwięcej w mieście nad Brdą i Wisłą - ok. 550. Chodzi o specjalistów, ale też studentów i absolwentów gotowych pracować na stanowiskach w ramach Research&Development, Digital Workplace, Cybersecurity i Cloud.
Wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziani są lingwiści. Firma zapewnia doszkalające kursy językowe.
Jesteście zainteresowani, ale nie macie doświadczenia? Firma jest otwarta i na takich kandydatów. Atos zapowiada kontynuacje "Atos Academy" tj. darmowych weekendowych kursów. Osoby, które ukończą je z najlepszymi wynikami otrzymają zatrudnienie.
Więcej na ten temat w piątek w "Gazecie Pomorskiej".