GKS Katowice

1

0 1 połowa

• Koniec! Znicz Pruszków niespodziewanie pokonuje GKS Katowice!

• Fatalne wybicie przez defensora Znicza. Piłka spada pod nogi zawodnika GKS-u i ten mocnym strzałem pokonuje Misztala!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Adrian Błąd daje nadzieje kibicom gości!

• Schodzi także Paweł Tarnowski, a w jego miejsce pojawia się Michał Suchanek. Sędzia dorzuca 4 minuty.

• Kacper Falkowski wchodzi w miejsce Dariusza Zjawińskiego.

• Zmiana także w drużynie z Katowic. Kacper Michalski zmieniony przez Zbigniewa Wojciechowskiego.

• Arkadiusz Pyrka opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Michał Wrześniewski.

• Radek Dejmek ukarany żółtą kartką.

• Łukasz Wroński schodzi, a w jego miejsce pojawia się Kacper Tabiś.

• Mateusz Kompanicki zmienia Michała Gałeckiego.

• Adrian Rybak ukarany żółtą kartką.

• Marcin Urynowicz zmienia Dawida Rogalskiego.

• Znowu fatalny błąd w defensywie wykorzystują gracze gospodarzy!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Arkadiusz Pyrka i 2:0!

• Było bardzo blisko! MIchalski zmarnował 100% okazję, którą miał po podaniu Błąda!

• Karol Noiszewski ukarany żółtą kartką.

• Stefanowicz uderza z dystansu, ale nie trafia w światło bramki.

• Noiszewski huknął w stronę bramki, ale świetnie broni Frankowski.

• Fatalny błąd defensywy gości! Nieporozumienie na linii Jędrych - Frankowski skrzętnie wykorzystał Moskwik, który wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOL! Paweł Moskwik i Znicz wychodzi na prowadzenie!

• Misztal świetnie odbija uderzenie Adriana Błąda.

• Marcin Rackiewicz ukarany żółtą kartką.

• Czas na drugie 45 minut!

• Koniec pierwszej połowy. GKS Katowice ma dużo więcej z gry, ale brakuje konkretów. Do przerwy mamy bezbramkowy remis, co jest bardzo dużą zasługą Piotra Misztala.

• Michalski posłał bombę w stronę bramki rywala, ale znowu świetnie broni Misztal.

• Ależ było blisko bramki dla Znicza! Paweł Moskwik huknął z dystansu i piłka trafiła w słupek!

• Pierwszy strzał na bramkę GKS-u Katowice, ale spokojnie broni Frankowski.

• Piotr Misztal jak na razie wyrasta na bohatera tego spotkania. Golkiper gospodarzy teraz bardzo efektownie wypiąstkował niezłe dośrodkowanie rywala.

• Maciej Stefanowicz uderzył z dystansu, ale znowu znakomicie broni bramkarz Znicza!

• Ależ było blisko! Radek Dejmek uderza głową i piłka trafia w poprzeczkę!

• Kompletnie nieudane uderzenie Arkadiusza Woźniaka. Misztal odprowadził piłkę wzrokiem.

• Piłkarze GKS-u domagali się odgwizdania rzutu karnego po zagraniu ręką przez rywala, tylko że gwizdek sędziego milczy.

• Dawid Rogalski huknął sprzed pola karnego i piłka poszybowała wysoko nad bramką.

• Świetna interwencja MIsztala, który intuicyjnie odbija strzał rywala i nadal mamy 0:0.

• Fatalne uderzenie Rogali z rzutu wolnego. Piłka ledwo dotoczyła się do bramki Znicza i spokojnie wyłapał ją Piotr Misztal.

• Maciej Machalski ogląda żółtą kartkę.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Kacpra Michalskiego, które zostało jednak wybite przez defensywę gospodarzy.

• GKS Katowice zamknął rywala na ich połowie, tylko że na razie nie potrafią zagrozić bramce.

• Pierwszy strzał w tym meczu oddał Maciej Stefanowicz. Misztal broni jednak bardzo spokojnie.

• Goście rozpoczęli mecz od środka boiska.

• Obie drużyny są już na murawie!

• GKS Katowice chce jak najszybciej wrócić na zaplecze PKO Ekstraklasy. Gieksa chce udowodnić, że był to wypadek przy pracy i już w przyszłym sezonie znowu będą walczyć o powrót do piłkarskiej elity w Polsce.

• Skład Znicza Pruszków: Misztal – Rybak, Szpyrka, Zjawiński, Machalski, Moskwik, Drobnak, Tarnowski, Baran, Rackiewicz, Nojszewski Rezerwowi: Wysocki – Falkowski, Wrześniewski, Suchanek, Mianowicz, Jóźwiak, Handzlik

• Dzień dobry Państwu! Zapraszamy na relację LIVE z meczu Znicz Pruszków - GKS Katowice!