"žNerwówka" Millennium

tk
Podopieczne Jarosława Brzoskowskiego rozpoczęły drugą rundę w lidze wojewódzkiej. Na początek stoczyły zwycięski bój z Orlikiem.

W tej fazie rozgrywek drużyny grają już mecz i rewanż dwa razy po dwadzieścia minut. W pierwszym meczu LUKS „Millennium” Świekatowo zmierzyło się u siebie z UKS „Orlikiem” Kowalewo.

<!** reklama left>- Nasze dziewczyny często gubiły piłkę. Zespoły rzucały często niecelnie, przez co cały mecz był bardzo nerwowy i napięty. Gra toczyła się bramka za bramkę. Gospodynie nabrały pewności, gdy najsilniejsza fizycznie w drużynie przeciwniczek Karolina Szymańska otrzymała czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie i brutalny faul na Aleksandrze Stec w drugiej połowie meczu - komentuje Jarosław Brzoskowski, trener UKS Millenium Świekatowo.

W końcówce meczu decydujące bramki dla gospodyń zdobyły Agnieszka Wojtalewicz i Anna Dobaczewska, dzięki czemu Świekatowo wygrało to nerwowe spotkanie 31:29.