Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W meczu kończącym eliminacje do mistrzostw Europy 2020...

Zawiszanin Jacek Góralski dał wygraną Polakom! [zdjęcia]

W meczu kończącym eliminacje do mistrzostw Europy 2020 reprezentacja Polski wygrała na Stadionie Narodowym w Warszawie ze Słowenia 3:2 (1:1).

Zwycięskiego gola strzelił bydgoszczanin Jacek Góralski (po filmowej akcji Roberta Lewandowskiego asystował Kamil Grosicki). Stało się to w 81 minucie.

Po faulu na nim boisko musiał opuścić Jasmin Kurtic (druga żółta kartka w 86 minucie).

Wcześniej gole zdobyli Sebastian Szymański (3 minuta) i Robert Lewandowski (54 minuta) i nie wiadomo, który był ładniejszy.

Polska wygrała grupę G eliminacji ME z 25 punktami (bramki 18:5).

Dla wychowanka Zawiszy Bydgoszcz był to 13. mecz w narodowych barwach.

Tuż przed końcem I połowy owacją na stojąco pożegnany został Łukasz Piszczek, który rozegrał 66. mecz w reprezentacji.