Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Sportis Łochowo przegrał na własnym boisku z Zawiszą...

Zawisza w osłabieniu, zmarnował karnego, wygrał [ZDJĘCIA]

Sportis Łochowo przegrał na własnym boisku z Zawiszą Bydgoszcz 0:3 w meczu na szczycie V ligi (grupa I). Goście kończyli w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę w 51. minucie obejrzał Urtnowski (w pierwszej połowie nie trafił do pustej bramki). W 55. minucie Adam Wiśniewski nie wykorzystał rzutu karnego (bramkarz złapał piłkę). Więcej zimnej krwi wykazał Witucki, który w 76. minucie pewnie wykorzystał "jedenastkę". Na 2:0 podwyższył Kanik po indywidualnej akcji (79. min), w 90. min wynik ustalił Straszewski. Zobacz zdjęcia z meczu w Łochowie >>>

Zagra dla Polski na MŚ?. Niepokojące wieści. "Czas ucieka. Już nie wiem co mam robić"