Zawisza rozbił Miedź [RELACJA, WYPOWIEDŹ WYCHOWANKA, ZDJĘCIA]

Zdjęcia Dariusz Bloch
Dariusz Bloch
Bydgoscy piłkarze pokonali u siebie Miedź Legnica 4:1 (1:1) w meczu 4. kolejki I ligi.

Zawisza zaczął źle. W 8. minucie błąd popełnił Łukasz Nawotczyński (nieudany wślizg), co skrzętnie wykorzystał Bartosz Ślusarski.

W 35. minucie był remis. Z ok. 18 metrów kapitalnym uderzeniem pod poprzeczkę popisał się Jakub Smektała.

Po przerwie dominowali gospodarze. W zdobywaniu bramek pomagali Zawiszy obrońcy i 21-letni golkiper Miedzi Damian Smug. Ten ostatni w 75. minucie sam sobie wepchnął piłkę do siatki...

Jakub Łukowski (wychowanek Zawiszy): - Bardzo się cieszymy, że trener daje szanse nam młodym. Dajemy z siebie sto procent. W drużynie panuje doskonała atmosfera, nikt nie daje nam odczuć, że jesteśmy najmłodsi w zespole. Do przerwy nie wyglądało to najlepiej, ale mecz trwa 90, a nie 45 minut. Zagraliśmy bardzo dobry mecz, pokonaliśmy silny zespół z mocnymi zawodnikami.

Zawisza ma na koncie dwie wygrane, remis i porażkę.

Zawisza – Miedź 4:1 (1:1)