Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
4 z 18
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
OPERATOR USTAWIACZ TOKAREK - CZECHY...
fot. Pixabay

Zagraniczne oferty pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu. Ile można zarobić?

OPERATOR USTAWIACZ TOKAREK - CZECHY

Zakres obowiązków: Obsługa obrabiarek CNC w systemie sterowania FANUC, SINUMERIC i HEIDENHAIN lub regulacja obrabiarek CNC

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto: od 23 640 CZK, premia roczna za osiąganie wskaźnika „EBIDTA” zgodnie z obowiązującym Układem Zbiorowym Pracy, nagroda jubileuszowa i nagroda za długoletnią pracę.

Wymagania: język czeski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący. Zawód: operator maszyn do obróbki skrawaniem. Samodzielność, aktywne podejście, chęć nauki i rozwoju, gotowość do pracy na trzy zmiany, dobry stan zdrowia