Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 18
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
PRODUCENT WYROBÓW BETONOWYCH - FINLANDIA...
fot. Pixabay

Zagraniczne oferty pracy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Toruniu. Ile można zarobić?

PRODUCENT WYROBÓW BETONOWYCH - FINLANDIA

Zakres obowiązków: Wytwarzanie elementów betonowych

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto: od 2 400 do 3 000 euro uzależniona od doświadczenia, kwalifikacji, charakteru pracy. Wypłacane w systemie miesięcznym - możliwość otrzymania zaliczki po dwóch tygodniach pracy.

Wymagania: minimum rok doświadczenia w wykonywaniu podobnej pracy, wykonywanie pracy z zaangażowaniem, zgodnie z poleceniami kierownika, uczciwość, wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy zespołowej i samodzielnej, zorganizowanie, umiejętność szybkiej adaptacji do nowych warunków i szybkiego uczenia się nowych czynności, umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego, dobra kondycja fizyczna. Podstawowa znajomość komputera. Angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący