Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czorsztyn

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Maniowy (część): ul. Hubka, Hoborg, Węgliska, Węgliszczak; Sołectwo Huba

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Łuniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

50 (38,46%)

Krzysztof Gołdyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

80 (61,54%)

Okręg 2

Sołectwo Maniowy (część): ul. Fryderyka Chopina, Jana Kasprowicza, Zygmunta Krasińskiego, Adama Mickiewicza, Władysława Orkana, Juliusza Słowackiego, Stanisława Wyspiańskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Franciszek Janczy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

101 (52,06%)

Franciszek Jarząbek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

93 (47,94%)

Okręg 3

Sołectwo Maniowy (część): ul. Gorczańska, Jana Pawła II, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Pod Kościołem, Limierzyska, Potok, Polna, Henryka Sienkiewicza, ks. Antoniego Siudy, Szkolna, Wincentego Witosa, Stefana Żeromskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Wojtaszek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

46 (40,71%)

Krzysztof Stanisław Szczurek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

67 (59,29%)

Okręg 4

Sołectwo Maniowy (część): ul. Kąciki, Tadeusza Kościuszki, Pienińska, Józefa Poniatowskiego, Słoneczna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Czesława Maria Królczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

113 (62,09%)

Jan Bodyziak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

69 (37,91%)

Okręg 5

Sołectwo Maniowy (część): ul. Cichorzyn, Księża Droga, Dzioł, Marii Konopnickiej, Na Dolinę, Bolesława Prusa, Władysława Stanisława Reymonta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Hagowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

108 (56,54%)

Grzegorz Stanisław Grywalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

83 (43,46%)

Okręg 6

Sołectwo Mizerna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Konrad Stanisław Krzystoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

64 (31,22%)

Agnieszka Zofia Klag

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

141 (68,78%)

Okręg 7

Sołectwo Kluszkowce (część): ul. Borek, Gorczańska, Karpacka, Leśna, Pienińska, Polna, Przemysłowa, Rozwojowa, Słoneczna, Wspólna, Zdrojowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Renata Agnieszka Chryc

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

135 (57,45%)

Stanisław Krzysztof Złydaszyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

100 (42,55%)

Okręg 8

Sołectwo Kluszkowce (część): ul. Cegielniana, Karmelicka, Kluszkowianka, Piękna, Przedszkolaków, Sądecka, Strażacka, Stylchyn, Szkolna, Turystyczna, Za Stylchyn, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Salamon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

136 (62,67%)

Beata Anna Laskowska-Pelczarska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

81 (37,33%)

Okręg 9

Sołectwo Kluszkowce (część): ul. Kamieniarska, Modrzewiowa, Podhalańska, Wżarowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Małgorzata Dziatkowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

109 (50,93%)

Wojciech Bednarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

105 (49,07%)

Okręg 10

Sołectwo Czorsztyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Plewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

53 (30,99%)

Magdalena Bochniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

118 (69,01%)

Okręg 11

Sołectwo Sromowce Wyżne (część): ul. Ogrodowa, Olgi Małkowskiej, św. Kingi od nr 1 do nr 10, ks. Józefa Kosibowicza od nr 1 do nr 10, Jerzego Łaniewskiego, Nad Zalew, Pod Skałką

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumił Kazimierz Zachara

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

0 (0,00%)

Okręg 12

Sołectwo Sromowce Wyżne (część): ul. Bystra, Graniczna, Kąty, ks. Józefa Kosibowicza od nr 11 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Chmiel

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

0 (0,00%)

Okręg 13

Sołectwo Sromowce Wyżne (część): ul. Flisaków, Polna, św. Kingi od nr 11 do końca, Trzech Koron, Wojska Polskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Michał Sproch

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „GMINA NASZYM DOMEM”

122 (72,62%)

Edward Krzysztof Olejarz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

46 (27,38%)

Okręg 14

Sołectwo Sromowce Niżne (część): ul. Flisacka, Kościelna, Nadwodnia, Pienińska, Pod Brzegami, Wygon

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Jakub Skawiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

0 (0,00%)

Okręg 15

Sołectwo Sromowce Niżne (część): ul. Nad Potokiem, Sobczańska, Szkolna, Trzech Koron

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwester Wojciech Magiera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PODHALAŃSKA WSPÓLNOTA

0 (0,00%)