Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Niedźwiada

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Brzeźnica Leśna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Ewa Listosz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

72 (47,06%)

Paweł Piotr Malesa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (52,94%)

Okręg 2

Niedźwiada

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Józef Wiącek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 3

Niedźwiada-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mateusz Kubera

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

144 (62,07%)

Mariusz Sokół

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

88 (37,93%)

Okręg 4

Berejów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Smoliński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (44,27%)

Witold Mitura

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

107 (55,73%)

Okręg 5

Brzeźnica Bychawska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Franciszek Stanisławski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

126 (57,27%)

Jolanta Jakubowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

94 (42,73%)

Okręg 6

Brzeźnica Bychawska-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Żytkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

138 (69,35%)

Krzysztof Stanisław Szysiak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (30,65%)

Okręg 7

Zabiele Zabiele-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Piotr Pękala

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

125 (59,81%)

Bogusław Jan Wróbel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

84 (40,19%)

Okręg 8

Tarło

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Okólski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

0 (0,00%)

Okręg 9

Tarło-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Wiśniowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

99 (44,20%)

Danuta Wiesława Woźniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

88 (39,29%)

Mariusz Barszczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA KOLONII TARŁO

37 (16,52%)

Okręg 10

Pałecznica (od nr 1 do numeru 124 z ozn. literowym)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Marek Granat

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

123 (52,34%)

Paweł Lisek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

73 (31,06%)

Ryszard Gdula

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMIN POWIATU LUBARTOWSKIEGO

39 (16,60%)

Okręg 11

Pałecznica (od numeru 125 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tomasz Tomasiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

130 (77,38%)

Monika Anna Gąsior

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (22,62%)

Okręg 12

Pałecznica-Kolonia, Klementynów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Emil Paweł Matyjaszczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

76 (52,41%)

Andrzej Tchórz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (47,59%)

Okręg 13

Brzeźnica Książęca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogdan Piesta

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

143 (63,84%)

Mariola Krupa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

81 (36,16%)

Okręg 14

Brzeźnica Książęca-Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Katarzyna Daszczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

128 (75,74%)

Krystyna Chmielewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

41 (24,26%)

Okręg 15

Górka Lubartowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Szczęch

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

101 (42,98%)

Marek Wróbel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

134 (57,02%)