Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Stary Brus

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Dominiczyn od nr 3 do nr 27, od nr 59 do nr 85

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Oziemczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (52,94%)

Rafał Winiarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (31,37%)

Grażyna Agnieszka Krzowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

8 (15,69%)

Okręg 2

Sołectwo Dominiczyn nr 34 do nr 56, od nr 86 do nr 97

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Żybura

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

17 (39,53%)

Jolanta Marianna Pełka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (60,47%)

Okręg 3

Sołectwo Helenin, Lubowierz

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Antoni Jurczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

26 (26,80%)

Janusz Kuszpa

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (54,64%)

Grzegorz Kolasa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

18 (18,56%)

Okręg 4

Sołectwo Hola

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Pakuła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (60,71%)

Irena Dorota Werner

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (39,29%)

Okręg 5

Sołectwo Kamień, Marianka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janina Aneta Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

38 (55,88%)

Mateusz Nicpon

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

30 (44,12%)

Okręg 6

Sołectwo Kołacze od nr1 do nr 40, od nr 105 do nr 108, nr 110, od nr 113 do nr 124, nr 126

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Anna Dąbrowska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (28,77%)

Justyna Brożek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (47,95%)

Mieczysław Budzyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

17 (23,29%)

Okręg 7

Sołectwo Kołacze od nr 41 do nr 75 B, nr 109, nr 111, nr 125

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogumiła Pielecka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

13 (28,89%)

Marcin Ludwik Radowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

32 (71,11%)

Okręg 8

Sołectwo Kołacze od nr 76 do nr 104, nr 112

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Eugenia Sochaj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

10 (20,41%)

Katarzyna Barzycka-Figurska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

17 (34,69%)

Magdalena Olak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

22 (44,90%)

Okręg 9

Sołectwo Nowy Brus, Skorodnica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Jan Szelest

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (32,41%)

Barbara Denisiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

39 (36,11%)

Piotr Bielecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

34 (31,48%)

Okręg 10

Sołectwo Stary Brus od nr domu 1 do nr 32, od nr 84 do nr 85, od nr 87 do nr 93, od nr 96 do nr 97, od nr 100 do nr 108

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Tkaczuk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

33 (37,08%)

Zofia Maria Brożek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

34 (38,20%)

Halina Ewa Grzywaczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

22 (24,72%)

Okręg 11

Sołectwo Stary Brus od nr 33 do nr 83, nr domu 111, przysiółek Mietułka, Laski Bruskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Buska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (32,93%)

Szymon Franciszek Choma

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

26 (31,71%)

Janina Bożena Grzywaczewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

29 (35,37%)

Okręg 12

Sołectwo Stary Brus nr 86 od nr 94 do nr 95, od nr 98 do nr 99, od nr 109 do nr 110

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Roman Maciąg

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

28 (34,57%)

Jolanta Wnuczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

53 (65,43%)

Okręg 13

Sołectwo Wołoskowola od nr 1 do nr 62, nr 109, od nr 111 do nr 112, nr 117

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Damian Grzywaczewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

42 (40,38%)

Tomasz Grzywaczewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (33,65%)

Jan Chojnacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

27 (25,96%)

Okręg 14

Sołectwo Wołoskowola od nr 63 do nr 95, Nowiny, Wielki Łan

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Weronika Grzywaczewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (38,89%)

Danuta Proniuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (55,56%)

Andrzej Sołoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

5 (5,56%)

Okręg 15

Sołectwo Zamołodycze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Artur Bartnicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

47 (73,44%)

Józef Antoni Pastuszuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS SAMORZĄD

3 (4,69%)

Marcin Jerzy Kazaniecki

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

14 (21,88%)