Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Połajewo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Krosinek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Jan Rajek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

42 (51,85%)

Monika Maria Budner

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

39 (48,15%)

Okręg 2

Sierakówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Woźnica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

62 (57,41%)

Mariusz Brodowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

46 (42,59%)

Okręg 3

Przybychowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Anna Łazowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

66 (48,89%)

Jerzy Józef Borrmann

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

69 (51,11%)

Okręg 4

Krosin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Józef Schoenfeld

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

116 (64,09%)

Ireneusz Józef Pankowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

65 (35,91%)

Okręg 5

Tarnówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Lubkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

118 (64,13%)

Marek Józef Gawrych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

66 (35,87%)

Okręg 6

Połajewko, Połajewo Ulice: Dworcowa, Wybudowania Stare

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Łukasz Piotr Chmura

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

75 (72,12%)

Anna Szudarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

29 (27,88%)

Okręg 7

Jakubowo, Połajewo Ulice: Fiołkowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Szamotulska, Topolowa, Widokowa, Winiary, Wiśniowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Brąberek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

107 (58,47%)

Katarzyna Pawlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

76 (41,53%)

Okręg 8

Połajewo Ulice: Akacjowa, Boczna, Cicha, Gajowa, Jasna, Podgórna, Polna, Rynek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Aldona Maria Krzyżanowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

72 (41,14%)

Krzysztof Garstecki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

103 (58,86%)

Okręg 9

Połajewo Ulice: Kręta, Leśna, Lipowa, Spokojna, Szkolna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Jeneralczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

130 (64,36%)

Karina Jakubowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

72 (35,64%)

Okręg 10

Połajewo Ulice: Jesienna, Lisia Góra, Obornicka, Parkowa, Ryczywolska, Wiosenna, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Stefaniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

0 (0,00%)

Okręg 11

Połajewo Ulice: Gliniana, Godoska, Krótka, Łączna, Łąkowa, Nowa, Okrężna, Słoneczna, Szeroka, Wybudowania Godoskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Pierzchała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

64 (42,67%)

Karolina Maria Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

86 (57,33%)

Okręg 12

Młynkowo od nr 25 do nr 80, od nr 164 do nr 186

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Magdalena Piotrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

31 (25,41%)

Łukasz Mendyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

91 (74,59%)

Okręg 13

Młynkowo od nr 2 do nr 24, od nr 81 do nr 163

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Skrzypek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

0 (0,00%)

Okręg 14

Boruszyn od nr 1 do nr 55a od nr 164 do nr 183

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Andrzej Klewenhagen

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

73 (63,48%)

Marcin Myszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

42 (36,52%)

Okręg 15

Boruszyn od nr 56 do nr 163

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jan Mazur

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNOŚĆ

72 (54,55%)

Sylwia Anna Miklejewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIESZKAŃCÓW GMINY

60 (45,45%)