Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Tarłów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Wólka Tarłowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Łukasz Kucharczyk

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (18,49%)

Dariusz Binkiewicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

20 (13,70%)

Julian Kalinowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

46 (31,51%)

Danuta Dynarek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY DYNAREK

53 (36,30%)

Okręg 2

Część sołectwa Tarłów, ulice: Kleparz, Nowa, Rynek, Sandomierska, Sarenki, Solecka, Spacerowa, Strażacka, Sulejowska, Zawale

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Marianna Majewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

86 (32,70%)

Jolanta Binkiewicz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

35 (13,31%)

Agnieszka Beata Łucka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

67 (25,48%)

Andrzej Marek Zaciera

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

75 (28,52%)

Okręg 3

Część sołectwa Tarłów, ulice: Czekarzewska, Łączna, Ostrowiecka, Oś. Leśne, Potoczkowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Roman Michalski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

42 (18,58%)

Grzegorz Mieczysław Czesny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (17,70%)

Marzena Bogusława Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

40 (17,70%)

Janusz Giez

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

104 (46,02%)

Okręg 4

Sołectwa: Kozłówek, Potoczek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stefan Grzegorz Życiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

47 (25,54%)

Jarosław Osojca

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

54 (29,35%)

Justyna Barbara Sadkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

21 (11,41%)

Rafał Marcin Wójcicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

62 (33,70%)

Okręg 5

Sołectwo: Czekarzewice Pierwsze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Guz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

102 (51,52%)

Jacek Roman Linart

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (13,64%)

Leszek Kawenka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

26 (13,13%)

Sławomir Adam Zagozdon

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

43 (21,72%)

Okręg 6

Sołectwo: Czekarzewice Drugie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Walczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

73 (33,18%)

Marcin Stanisław Poziomek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

46 (20,91%)

Beata Justyna Spyrczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

101 (45,91%)

Okręg 7

Sołectwa: Ciszyca Dolna, Ciszyca Przewozowa, Ostrów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Robert Banulski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

42 (25,00%)

Anna Zarzycka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (13,10%)

Mateusz Jakub Dziewirz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA DZIEWIRZA

57 (33,93%)

Kazimierz Maciej Szymczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

31 (18,45%)

Jolanta Małgorzata Stola

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

16 (9,52%)

Okręg 8

Sołectwa: Ciszyca Górna, Leśne Chałupy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Główka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

56 (35,67%)

Damian Porydzaj

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

19 (12,10%)

Zbigniew Józef Szydłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

49 (31,21%)

Beata Zofia Iwan

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

33 (21,02%)

Okręg 9

Sołectwa: Ciszyca Kolonia, Dorotka, Kolonia Dąbrówka, Janów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wioletta Bożena Irzyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

58 (34,12%)

Mirosława Sobczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

112 (65,88%)

Okręg 10

Sołectwa: Hermanów, Sulejów, Tomaszów, Wesołówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Józef Czuba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

12 (7,50%)

Radosław Marek Mikołajek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

56 (35,00%)

Marzena Dorota Maciak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

92 (57,50%)

Okręg 11

Sołectwa: Maksymów, Słupia Nadbrzeżna, Słupia Nadbrzeżna Kolonia, Tadeuszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bogusław Marek Wójcik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

43 (24,71%)

Czesław Adam Bartos

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

80 (45,98%)

Dorota Czyżewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ

51 (29,31%)

Okręg 12

Sołectwa: Cegielnia, Julianów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Marek Frączek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

56 (33,73%)

Grzegorz Kąsiel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

39 (23,49%)

Beata Tomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

71 (42,77%)

Okręg 13

Sołectwa: Bronisławów, Dąbrówka, Łubowa, Mieczysławów, Wólka Lipowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Zapalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

60 (27,91%)

Marcin Sylwester Sorbian

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

155 (72,09%)

Okręg 14

Sołectwo: Brzozowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Marzec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

128 (63,05%)

Mirosława Anna Kopeć

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

75 (36,95%)

Okręg 15

Sołectwa: Duranów, Teofilów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mariusz Grzegorz Maj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LECHA WĄSIKA

106 (39,41%)

Krzysztof Płatek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA KAMIŃSKIEGO

163 (60,59%)