Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Konarzyny

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

miejscowość Konarzyny ulice: Parkowa, Świerkowa, miejscowość Korne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Olik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 2

miejscowość Konarzyny ulice: Długa, mjr. Kazimierza Kociatkiewicza, Mirosława Konarskiego, Ks. Alfonsa Schulza, Spacerowa, Strażacka, Szkolna, Piotra Tuchołki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Szymon Hapka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 3

miejscowość Konarzyny ulice: Pl. Księdza Otto Konrada, Kwiatowa, Lotnicza, Szeroka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Stanisławska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 4

miejscowość Konarzyny ulice: Krótka, Ogrodowa, Rzemieślnicza, Zielona

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Maria Podgórska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 5

miejscowość Konarzynki nr: 1 - 30

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dorota Pompała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 6

miejscowość Konarzynki nr: 31 - 56

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Gatz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 7

miejscowość Ciecholewy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Korzeniewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

25 (37,88%)

Anita Monika Riegelska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI DLA REGIONU

41 (62,12%)

Okręg 8

miejscowość Binduga, miejscowość Duża Kępina, miejscowość Kiełpin, miejscowość Nowa Karczma, miejscowość Rowista

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Maria Szyca

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 9

miejscowość Dzięgiel, miejscowość Jonki , miejscowość Niepszczołąg, miejscowość Popielewo, miejscowość Zielona Chocina

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Dorota Wysocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 10

miejscowość Boryń, miejscowość Jaranty, miejscowość Nierostowo, miejscowość Parszczenica, miejscowość Złota Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Gostomczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 11

miejscowość Zielona Huta nr: 1 - 31

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Pałubicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 12

miejscowość Zielona Huta nr: 32 - 57

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Franciszek Dykier

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 13

miejscowość Żychce nr: 1 - 8

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Danuta Myszka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 14

miejscowość Żychce nr: 9 - 19

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Stanisław Ejsmont

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)

Okręg 15

miejscowość Żychckie Osady nr: 1 - 30

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Franciszek Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA

0 (0,00%)