Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Repki

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Repki: ul. Graniczna, ul. Kasztanowa, ul. Leśna, ul. Nowowiejska, ul. Polna, ul. Sadowa, ul. Starowiejska, ul. Strażacka, ul. Źródlana

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Henryk Steć

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

132 (65,67%)

Krystyna Adamczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

69 (34,33%)

Okręg 2

Sołectwo Repki: ul. Klonowa, ul. Orzechowa, ul. Osiedlowa, ul. Parkowa, ul. Ks. St. Brzóski, ul. Sokołowska, ul. Spółdzielcza, ul. Szkolna, posesje bez ulicy (Miotki)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Stanisław Adamczuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

153 (57,52%)

Jan Stasiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

113 (42,48%)

Okręg 3

Sołectwo Borychów, Sołectwo Remiszew Duży, Sołectwo Remiszew Mały, Sołectwo Skorupki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Witold Skorupka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (51,83%)

Robert Andrzej Grodzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY REPKI

64 (39,02%)

Franciszek Jan Krasnodębski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

15 (9,15%)

Okręg 4

Sołectwo Włodki, Sołectwo Zawady

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Maliszewski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

75 (46,58%)

Włodzimierz Jan Zawadzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

86 (53,42%)

Okręg 5

Sołectwo Jasień, Sołectwo Rogów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Zawadzka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

0 (0,00%)

Okręg 6

Sołectwo Józin (wieś Józin i wieś Bałki), Sołectwo Kamianka, Sołectwo Żółkwy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kamil Ołdakowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

50 (33,56%)

Jarosław Sulawiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

99 (66,44%)

Okręg 7

Sołectwo Skrzeszew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Szymański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (47,73%)

Dariusz Jadczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

92 (52,27%)

Okręg 8

Sołectwo Czaple-Kolonia, Sołectwo Liszki, Sołectwo Rudniki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Grzegorz Romański

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

112 (52,58%)

Jan Błażej Prokopczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY REPKI

48 (22,54%)

Agata Sawicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

53 (24,88%)

Okręg 9

Sołectwo Skrzeszew E, Sołectwo Wasilew Skrzeszewski, Sołectwo Wasilew Szlachecki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Justyna Wantusiak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (35,54%)

Ireneusz Kwasik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

107 (64,46%)

Okręg 10

Sołectwo Gałki, Sołectwo Kanabród, Sołectwo Karskie, Sołectwo Mołomotki, Sołectwo Mołomotki-Dwór

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Bożena Zieniewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

132 (51,76%)

Rafał Łukasz Roszuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY REPKI

43 (16,86%)

Sławomir Antoni Bazylczuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

80 (31,37%)

Okręg 11

Sołectwo Wyrozęby-Konaty, Sołectwo Wyrozęby-Podawce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Piekart

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

152 (52,05%)

Jerzy Józef Czarnocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYROZĘBY

63 (21,58%)

Grzegorz Zalewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

77 (26,37%)

Okręg 12

Sołectwo Kobylany Górne, Sołectwo Ostrówek, Sołectwo Skwierczyn-Dwór, Sołectwo Skwierczyn-Wieś, Sołectwo Smuniew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Katarzyna Wrzesień

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

84 (29,27%)

Elżbieta Helena Czarnocka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY REPKI

58 (20,21%)

Piotr Połok

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SKWIERCZYN

55 (19,16%)

Roman Nasiłowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

90 (31,36%)

Okręg 13

Sołectwo Czaple-Andrelewicze, Sołectwo Kobylany-Skorupki, Sołectwo Sawice-Bronisze

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Piotr Sawicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (28,04%)

Teresa Bożena Czapska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁECTW GMINY REPKI

54 (28,57%)

Piotr Władysław Kosieradzki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

82 (43,39%)

Okręg 14

Sołectwo Ostrowiec, Sołectwo Sawice-Dwór, Sołectwo Sawice-Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jerzy Hardej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (27,66%)

Adam Czarnocki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

170 (72,34%)

Okręg 15

Sołectwo Baczki, Sołectwo Bohy, Sołectwo Szkopy, Sołectwo Wierzbice Górne

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Przemysław Cholewka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

40 (22,86%)

Wiesław Komar

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA REPKI

135 (77,14%)