Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kobyla Góra

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ul. Złota, Kazimierza Tetmajera, Krótka, Marii Konopnickiej, Plac Wiosny Ludów, Słoneczna, Tomasza Sikorskiego

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kinga Góra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

47 (30,72%)

Henryk Adam Musiała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

106 (69,28%)

Okręg 2

Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ulice: Marcinkowa, Ks. Jana Markula, Ks. Wincentego Rudy, Powstańców Wielkopolskich, Stanisława Thiela, Władysława Orkana; Lipnik, Pustki, Sójka, Trzy Kamienie, Wesoła

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Marek Gałęcki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

69 (42,07%)

Ewa Maria Kubiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

95 (57,93%)

Okręg 3

Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ulice: Biwakowa, Harcerska, Namiotowa, Obozowa, Ogrodowa, Osiedle Zalesie, Zuchowska, Kwiatowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Arkadiusz Mikołaj Lewek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

126 (53,85%)

Beata Magdalena Zięba

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

108 (46,15%)

Okręg 4

Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ulice: 1 Maja, Gen. Augusta E. Fieldorfa, 3 Maja, Garncarska, Kazimierza Pułaskiego, Plac Wolności, Pocztowa, Polna, Spokojna, Strumykowa, Tadeusza Kościuszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Puchała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

38 (19,69%)

Zdzisław Stanisław Poprawa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

155 (80,31%)

Okręg 5

Sołectwo Kobyla Góra: Kobyla Góra ulice: Bohaterów Warszawy, Cicha, Generała Andersa, Leśna, Obrońców Westerplatte, Poprzeczna, Widokowa, Wierzbowa, Wojska Polskiego; Onufry

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Kamil Rybczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

104 (52,53%)

Janina Mirosława Szudy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

94 (47,47%)

Okręg 6

Sołectwo Pisarzowice: Pisarzowice Sołectwo Bałdowice: Bałdowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Janusz Kapica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

97 (52,15%)

Agnieszka Elżbieta Pawlik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

89 (47,85%)

Okręg 7

Sołectwo Mąkoszyce: Mąkoszyce od 1 do 86, od 146 do 167, 0d 197 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Ługowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

119 (58,91%)

Katarzyna Gajewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

53 (26,24%)

Mirosław Tomasz Świątczak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

30 (14,85%)

Okręg 8

Sołectwo Mąkoszyce: Mąkoszyce od 87 do 145, od 168 do 196; Frużów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Jadwiga Kubacha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

50 (19,38%)

Anna Jakóbczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

122 (47,29%)

Katarzyna Cecylia Wygoda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

86 (33,33%)

Okręg 9

Sołectwo Rybin: Rybin Sołectwo Kużnica Myślniewska: Kuźnica Myślniewska Sołectwo Zmyślona Ligocka: Zmyślona Ligocka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Tomasz Fikus

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

90 (55,56%)

Paweł Marek Miszkieło

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

72 (44,44%)

Okręg 10

Sołectwo Ligota: Ligota

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Stanisław Adamski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

79 (47,31%)

Anna Ponitka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

66 (39,52%)

Renata Wiśniewska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

22 (13,17%)

Okręg 11

Sołectwo Bierzów: Bierzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Henryk Kwiatkowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

89 (54,27%)

Małgorzata Agnieszka Dłużniewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

32 (19,51%)

Małgorzata Ewa Wawrzyniak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (26,22%)

Okręg 12

Sołectwo Myślniew: Myślniew

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Eugeniusz Marcin Morta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

82 (50,93%)

Krzysztof Czesław Strzelczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

79 (49,07%)

Okręg 13

Sołectwo Parzynów: Parzynów, Zmyślona Parzynowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Katarzyna Mamczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

94 (34,06%)

Magdalena Kozłowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

182 (65,94%)

Okręg 14

Sołectwo Ignaców: Ignaców Sołectwo Mostki: Mostki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Jakóbczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

94 (50,54%)

Agnieszka Maria Hoja

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

92 (49,46%)

Okręg 15

Sołectwo Marcinki: Marcinki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Stanisław Czyż

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KOBYLA GÓRA - NIEZALEŻNI

8 (6,45%)

Eugeniusz Stanisław Wroński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (36,29%)

Kazimierz Antoni Kruszyna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA WIELKICH SZANS

43 (34,68%)

Zenon Stanisław Łakomy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEWICY I BEZPARTYJNYCH

28 (22,58%)