Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo: Porąbki
Pokaż więcej
Marek Michał Brożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
192
(73,56%)
Jarosław Jan Marek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY OCHOTNICY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA HUTA NOWA
69
(26,44%)
Okręg 2
Sołectwo: Bieliny Poduchowne, ulice: Cicha, Langiewicza, Partyzantów 5 - 25 (nr nieparzyste), Starowiejska 1 - 13 (nr nieparzyste), Staszica, Świętokrzyska, Żeromskiego, Jodłowa
Pokaż więcej
Dariusz Robert Sala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
169
(67,60%)
Monika Brożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY OCHOTNICY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA HUTA NOWA
81
(32,40%)
Okręg 3
Sołectwo: Bieliny Kapitulne, ulice: Działkowa, Partyzantów 1 - 4, 6 - 26 (nr parzyste) i od nr 29 do końca, Starowiejska 4 - 14 (nr parzyste), od nr 17 do końca, Stawowa, Leśna, Polna, Krótka, Pod Borem, Wspólna
Pokaż więcej
Marcin Brożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
124
(55,86%)
Tadeusz Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY OCHOTNICY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA HUTA NOWA
98
(44,14%)
Okręg 4
Sołectwo: Bieliny Kapitulne, ulice: Batalionów Chłopskich, Kielecka od nr 1 do nr 107 (wszystkie) i od nr 109 do nr 145 nieparzyste
Pokaż więcej
Elżbieta Maria Bernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
0
(0,00%)
Okręg 5
Sołectwo: Bieliny Kapitulne, ulice: Kielecka od nr 108 do nr 146 (parzyste) i od nr 147 do końca (wszystkie), Turystyczna, Graniczna, Podlesie, sołectwo: Kakonin
Pokaż więcej
Dorota Joanna Rzepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo: Czaplów-Zofiówka
Pokaż więcej
Grażyna Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
0
(0,00%)
Okręg 7
Sołectwo: Huta Stara Sołectwo: Huta Szklana Sołectwo: Huta Koszary
Pokaż więcej
Józef Władysław Gawęcki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
257
(80,82%)
Ryszard Stanisław Serwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY OCHOTNICY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA HUTA NOWA
61
(19,18%)
Okręg 8
Sołectwo: Huta Nowa od nr 1 do nr 73C
Pokaż więcej
Stanisław Andrzej Kwiatek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
82
(41,84%)
Henryk Durlej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY OCHOTNICY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA HUTA NOWA
114
(58,16%)
Okręg 9
Sołectwo: Huta Nowa od nr 74 do nr 145
Pokaż więcej
Jan Brożyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo: Huta Podłysica
Pokaż więcej
Krzysztof Zbigniew Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwo: Lechów od nr 3 do nr 74c, i od nr 166 do nr 191
Pokaż więcej
Lucyna Ewa Góral
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
100
(40,49%)
Barbara Herbuś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(59,51%)
Okręg 12
Sołectwo: Lechów od nr 1do nr 12 i od nr 76 do nr 164A
Pokaż więcej
Stanisław Szczykutowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
120
(44,28%)
Emil Dominik Szczepaniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY OCHOTNICY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA HUTA NOWA
151
(55,72%)
Okręg 13
Sołectwo: Makoszyn
Pokaż więcej
Leszek Jan Bakalarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
166
(46,24%)
Robert Marian Bernat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DZIAŁAJMY RAZEM
193
(53,76%)
Okręg 14
Sołectwo: Górki Napękowskie Sołectwo: Napęków
Pokaż więcej
Dariusz Piotr Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
0
(0,00%)
Okręg 15
Sołectwo: Belno
Pokaż więcej
Paulina Józefa Gorzawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I WSPÓŁPRACA
88
(49,16%)
Jerzy Mirosław Bęben
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STRAŻACY OCHOTNICY OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA HUTA NOWA
91
(50,84%)