Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Skórcz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

ul. GNIEWSKA ; ul. CYPRIANA KAMILA NORWIDA ; ul. PODGÓRNA ; ul. 27 STYCZNIA od nr 1 do nr 20A oraz nr 24, 26, 28, 30 ; ul. JÓZEFA WYBICKIEGO;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Justyna Kreja
    61 (73,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Andrzej Bogalecki
    22 (26,51%)

Okręg 2

ul. BOCZNA ; ul. GEN. JÓZEFA HALLERA od nr 1 do nr 41 oraz nr 45 ; ul. KRÓTKA;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Czapiewski
    0 (0,00%)

Okręg 3

ul. POLNA; ul. STAROGARDZKA nr od 5 do nr 50; ul. 27 STYCZNIA nr 23, 25, 32, 32A;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Roman Stanisław Pietrzykowski
    73 (80,22%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Adam Chojnacki
    18 (19,78%)

Okręg 4

ul. GEN. JÓZEFA HALLERA od nr 42 do nr 44, od nr 46 do nr 53; ul. MARII KONOPNICKIEJ ; ul. ADAMA MICKIEWICZA ; ul. BOLESŁAWA PRUSA ; ul. FRANCISZKA SCHORNAKA ; ul. WYSOKA; ul. STEFANA ŻEROMSKIEGO ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Bernadeta Maria Rynkowska
    97 (76,38%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Cezary Kazimierz Ostrowski
    30 (23,62%)

Okręg 5

ul. KOŚCIELNA ; ul. PLAC WOLNOŚCI ; ul. JANA III SOBIESKIEGO ; ul. SPOKOJNA ; ul. STAROGARDZKA od nr 1 do nr 4 ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Adam Franciszek Gawrzyał
    78 (68,42%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Robert Franczak
    36 (31,58%)

Okręg 6

ul. GŁÓWNA ; ul. 3 MAJA ; ul. MŁYŃSKA ; ul. PARKOWA ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Piotr Grzegorz Frost
    82 (71,30%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Jan Szczepan Cichon
    33 (28,70%)

Okręg 7

ul. KOCIEWSKA ; ul. NOWY ŚWIAT od nr 5 do nr 21 ; ul. ORZECHOWA ; ul. OSIECKA ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Henryk Czarnecki
    77 (72,64%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Rafał Adrian Romanowski
    29 (27,36%)

Okręg 8

ul. ADAMA ASNYKA ; ul. DWORCOWA ; ul. NOWY ŚWIAT od nr 1 do nr 4 ; ul. OSIEDLOWA ; ul. WOJSKA POLSKIEGO ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Rafał Mirosław Kosecki
    72 (80,00%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Magdalena Cichon
    18 (20,00%)

Okręg 9

ul. CZEREŚNIOWA ; ul. OGRODOWA od nr 1 do nr 2 ; ul. POMORSKA od nr 1 do 4 i nr 7 ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Bukowska
    50 (68,49%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Kazimierz Ossowski
    23 (31,51%)

Okręg 10

ul. CHMIELNA; ul. JABŁONIOWA ; ul. KWIATOWA ; ul. MALINOWA ; ul. OGRODOWA od nr 3 do nr 18 ; ul. ZBOŻOWA ; ul. ZIELONA od nr 1 do nr 1A ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stefan Zygmunt Wiśniewski
    68 (62,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Karol Groen
    40 (37,04%)

Okręg 11

ul. LEŚNA ; ul. POMORSKA od nr 5 do nr 6, od nr 8 do nr 27A ; ul. ZIELONA od nr 2 do nr 6 ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krystyna Bednarska
    46 (58,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Maria Julia Raszeja
    33 (41,77%)

Okręg 12

ul. DOBRA ; ul. JAGODOWA ; ul. MIŁA numery nieparzyste; ul. PIASKOWA; ul. SŁONECZNA ; ul. SPACEROWA ; ul. ŚWIERKOWA ; ul. SZKOLNA ; ul. WIŚNIOWA ; ul. WRZOSOWA ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marian Firyn
    71 (57,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Elżbieta Lipińska
    53 (42,74%)

Okręg 13

ul. CICHA ; ul. KONWALIOWA ; ul. POGODNA ; ul. SADOWA ; ul. SZCZĘŚLIWA ; ul. ZIELONA od nr 8 do nr 12 ; ul. ZŁOTA ; ul. WILCZA ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Grażyna Graban
    81 (62,79%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Eugeniusz Bulczak
    48 (37,21%)

Okręg 14

ul. DĘBOWA ; ul. DŁUGA; ul. GRZYBOWA ; ul. MYŚLIWSKA ; ul. SOKOLNIKÓW ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Stanisław Karol Eggert
    62 (61,39%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Jan Kościelny
    39 (38,61%)

Okręg 15

ul. BRZOZOWA ; ul. CISOWA ; ul. MIŁA numery parzyste ; ul. MODRZEWIOWA; ul. SOSNOWA ; ul. TOPOLOWA ;

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA KOSECKIEGO „SKÓRCZ NASZE MIASTO”

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Paweł Landowski
    85 (64,89%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Tomasz Piotr Mykowski
    46 (35,11%)