Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Wojciechów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Ignaców

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Matyjasik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (34,78%)

Mariusz Gąska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI

47 (34,06%)

Anna Jośko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

43 (31,16%)

Okręg 2

Wojciechów (od nr 1 do nr 77), Romanówka, Cyganówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Dariusz Jędrej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

36 (20,81%)

Elżbieta Rynkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI

27 (15,61%)

Marcin Mirosław

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW

74 (42,77%)

Joanna Małgorzata Czajkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ

36 (20,81%)

Okręg 3

Wojciechów (od nr 78 do końca), Tomaszówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Józef Koziński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

13 (6,16%)

Michał Sumiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI

71 (33,65%)

Leszek Iwaniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

35 (16,59%)

Andrzej Janusz Moroz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

43 (20,38%)

Ewa Jadwiga Gajowiak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW

38 (18,01%)

Tomasz Robert Rybacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ

11 (5,21%)

Okręg 4

Wojciechów-Kolonia Pierwsza, Nowy Gaj

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Stanisław Krasecki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

10 (6,71%)

Grzegorz Walczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI

16 (10,74%)

Marek Czesław Górniak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

22 (14,77%)

Michał Krzysztof Gierat

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

50 (33,56%)

Grzegorz Piróg

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ

51 (34,23%)

Okręg 5

Wojciechów-Kolonia Piąta

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Kamela

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI

75 (39,89%)

Marek Leszek Rejmak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

54 (28,72%)

Ewa Barbara Masiak-Sokołowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

59 (31,38%)

Okręg 6

Szczuczki VI Kolonia, Szczuczki, Góra

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Marek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

59 (39,33%)

Kazimierz Żywicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW

63 (42,00%)

Marta Borkowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ

28 (18,67%)

Okręg 7

Stary Gaj, Łubki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Kazimierz Kołodziejczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (41,95%)

Anna Swęda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

55 (31,61%)

Tomasz Michał Łuka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW

39 (22,41%)

Iwona Maria Skowron

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ

7 (4,02%)

Okręg 8

Łubki-Kolonia, Łubki-Szlachta, Halinówka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Beata Anna Woś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI

35 (20,83%)

Jarosław Paweł Zubrzycki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

86 (51,19%)

Piotr Michał Bednarczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

47 (27,98%)

Okręg 9

Maszki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wiktor Wróblewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI

18 (8,14%)

Tomasz Kowalski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

128 (57,92%)

Ewa Kubecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW

59 (26,70%)

Waldemar Czępiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ

16 (7,24%)

Okręg 10

Maszki k. Wojciechowa, Palikije Drugie (od nr 35 do nr 65), Miłocin (od nr 90 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Pluta

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

23 (17,83%)

Dariusz Malik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

59 (45,74%)

Jacek Trojanowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY WOJCIECHÓW

47 (36,43%)

Okręg 11

Miłocin (od nr 1 do nr 89)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marian Grzegorz Chudzik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

85 (34,55%)

Miłosz Adamczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

116 (47,15%)

Magda Pluta

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ

45 (18,29%)

Okręg 12

Palikije Drugie (od nr 1 do nr 34A i od nr 66 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Wojciech Nakonieczny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (24,84%)

Anna Zabiegła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

80 (49,69%)

Krzysztof Tadeusz Nowak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

41 (25,47%)

Okręg 13

Palikije Pierwsze (od nr 81 do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sławomir Marek Mazurek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (37,42%)

Mariusz Błaszczak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

97 (62,58%)

Okręg 14

Palikije Pierwsze (od nr 1 do nr 80), Stasin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Sylwia Pękalska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

27 (14,59%)

Izabela Wierzchowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROSTO DLA LUDZI

10 (5,41%)

Andrzej Twardowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

65 (35,14%)

Joanna Piróg-Di Santo

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

54 (29,19%)

Anna Wanda Panasiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY CZĘPIŃSKIEJ

29 (15,68%)

Okręg 15

Sporniak

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Małgorzata Grądziel

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (10,99%)

Zbigniew Marcin Brodziak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (27,75%)

Tomasz Jan Zielonka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE ZMIENIMY GMINĘ

117 (61,26%)