Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Chodzież

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Akacjowa, Błotna, Brzozowa, Bukowa, Michała Drzymały, Jodłowa, Miodowa, Ofiar Gór Morzewskich, Stefana Okrzei, Sosnowa, Spacerowa, Świerkowa, Wiejska

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Roman Wieczorek
    374 (65,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Łukasz Kiedrowski
    199 (34,73%)

Okręg 2

Marii Dąbrowskiej, Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, ks. kanonika Jana Ksyckiego, Zofii Nałkowskiej, Notecka, Andrzeja Struga

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Kazimierz Przybyłowski
    470 (76,80%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Mirosław Michalski
    142 (23,20%)

Okręg 3

gen. Józefa Hallera, Wojciecha Korfantego, Kwiatowa, Ludowa, Mostowa, Józefa Piłsudskiego, Polna, Powstańców Wielkopolskich, Bolesława Prusa, Rolna, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Wincentego Witosa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Eugeniusz Jan Pleśnierski
    345 (59,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Marek Krzysztof Cerajewski
    232 (40,21%)

Okręg 4

Stanisława Małachowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Michał Zbigniew Kozioł
    375 (73,24%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Tadeusz Krzysztof Wojtkowiak
    137 (26,76%)

Okręg 5

Adama Asnyka, prof. Romana Drewsa, Aleksandra Fredry, ks. Kazimierza Józefiaka, Janusza Kusocińskiego, Łazienki Chodzieskie, Pogodna, Władysława Reymonta-numery nieparzyste, Marii Skłodowskiej – Curie, Słoneczna, Zwycięstwa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Artur Koźlarek
    367 (60,46%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Małgorzata Marszałek
    240 (39,54%)

Okręg 6

Władysława Reymonta-numery parzyste

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Mirosława Teresa Kutnik
    413 (76,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Henryk Sylwester Wypyszyński
    126 (23,38%)

Okręg 7

ks. Ignacego Czechowskiego, Dworcowa, Zygmunta Krasińskiego, ks. dr Tomasza Malepszego, Adama Mickiewicza, Nowa, Park ks. gen. Janusza Ostrowskiego, Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Iwona Anna Kostrzewa-Lewińska
    365 (70,19%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Katarzyna Mielczarek
    155 (29,81%)

Okręg 8

Fabryczna, Klonowa, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Łąkowa, Jana Matejki, Składowa, Wierzbowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ryszard Szczepan Poznański
    266 (67,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Michał Adam Andrzejewski
    131 (33,00%)

Okręg 9

Ignacego Daszyńskiego, Jagiellońska, Jana Kilińskiego, Karola Marcinkowskiego, Juliusza Słowackiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Piotr Głuszkiewicz
    230 (48,63%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Krzysztof Nowak
    243 (51,37%)

Okręg 10

Boczna, Bosa, Garncarska, Gołębia, Górna, Kozia, Mała, Mikołaja Kopernika, Ślusarska, Zielona, Stefana Żeromskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Wojciech Redziak
    306 (66,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Ryszard Ślot
    155 (33,62%)

Okręg 11

Krótka, Piekary, Józefa Raczkowskiego, Rynek, Rzeźnicka, Henryka Sienkiewicza, Wojska Polskiego, Zamkowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Joanna Drzewinska
    313 (72,62%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Bernard Ziembikiewicz
    118 (27,38%)

Okręg 12

Buczkowska, Budzyńska, Ceramiczna, Grudzińskich, Harcerska, Marii Konopnickiej, Mańczaków, Bronisława Marona, Młyńska, Poznańska, Stanisława Staszica, Świętokrzyska, Topolowa, Zdrojowa

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Agnieszka Małgorzata Kowalska
    322 (62,77%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Mirosław Kowzan
    191 (37,23%)

Okręg 13

Fryderyka Chopina, Gajowa, Władysława Jagiełły, Ignacego Łukasiewicza, Stanisława Moniuszki, Muzyczna, Parkowa, Sadowa, Strzelecka, Karola Szymanowskiego, Romualda Traugutta, Ujska, Stanisława Wyspiańskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Dariusz Tomasz Boberski
    386 (61,37%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Andrzej Krzysztof Gembiak
    243 (38,63%)

Okręg 14

Władysława Andersa, Armii „Poznań”, gen. Józefa Bema, Gościnna, Marcina Kasprzaka, ks. kanonika Władysława Kaźmierczaka, Obrońców Westerplatte, gen. Leopolda Okulickiego, Osiedle Piaski, Osiedle Widok, Emilii Plater, Podgórna, Tadeusza Siejaka, gen. Władysława Sikorskiego, Ludwika Waryńskiego, Władysława Wróblewskiego

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Małgorzata Jeśko-Doręgowska
    303 (67,79%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Łukasz Maksymilian Bugajski
    144 (32,21%)

Okręg 15

3 Maja, Władysława Broniewskiego, Konstantego I. Gałczyńskiego, Karczewnik, Jana Kochanowskiego, Leśna, Kornela Makuszyńskiego, Cypriana Kamila Norwida, Ogrodowa, Elizy Orzeszkowej, Osiedle Leśne, Kazimierza Przerwy-Tetmajera, Leopolda Staffa, Juliana Tuwima

Pokaż więcej

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

kandydatliczba głosów

  1. 4 Ewa Teresa Siodła
    465 (67,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA CHODZIESKA

kandydatliczba głosów

  1. 14 Barbara Cecylia Kostrzewa
    222 (32,31%)