Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Czarnocin

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

sołectwo: Czarnocin

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jan Fortuna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 2

sołectwo: Cieszkowy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Bolesław Warszawa

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 3

sołectwo: Koryto, Swoszowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Makuch

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

52 (53,06%)

Bożena Górniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZTEROLISTNA KONICZYNA

46 (46,94%)

Okręg 4

sołectwo: Krzyż, Soboszów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Nowacka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 5

sołectwo: Opatkowiczki, Turnawiec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Sady

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

34 (46,58%)

Tomasz Grzegorz Więckowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

39 (53,42%)

Okręg 6

sołectwo: Bieglów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Waldemar Bączek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

48 (57,83%)

Marian Artur Bijak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

35 (42,17%)

Okręg 7

sołectwo: Miławczyce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Kazimierz Władysław Piotrowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 8

sołectwo: Ciuślice, Michałowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Rafał Artur Galbas

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

61 (44,20%)

Wiesława Marta Piotrowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZTEROLISTNA KONICZYNA

77 (55,80%)

Okręg 9

sołectwo: Malżyce, Mękarzowice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Bogusław Nowak

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

58 (51,33%)

Zbigniew Kwiecień

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

55 (48,67%)

Okręg 10

sołectwo: Stradów, Zagaje Stradowskie

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Gustaw Robert Marciszewski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

43 (43,00%)

Katarzyna Krawiec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

57 (57,00%)

Okręg 11

sołectwo: Będziaki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Dariusz Józef Śmiałek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

0 (0,00%)

Okręg 12

sołectwo: Charzowice, Dębiany

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marcin Łudzik

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 13

sołectwo: Kolosy

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Gręda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

69 (51,88%)

Beata Grażyna Marzec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI KAZIMIERSKIEJ

64 (48,12%)

Okręg 14

sołectwo: Mikołajów, Zagajów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Tadeusz Stanisław Chołda

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)

Okręg 15

sołectwo: Sokolina, Stropieszyn

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Katarzyna Garbacz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

0 (0,00%)