Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Malechowo

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Kusice

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Monika Wawrzyniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

46 (35,94%)

Andrzej Marek Kmieć

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

23 (17,97%)

Mirosław Jacek Skołysz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

26 (20,31%)

Zofia Robakowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA KUSIC”

33 (25,78%)

Okręg 2

Sołectwo: Niemica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Andrzej Wiesław Maj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA MAJ

57 (26,27%)

Sylwia Raj

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

38 (17,51%)

Henryk Cejnóg

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (14,75%)

Renata Albina Jarotek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

90 (41,47%)

Okręg 3

Sołectwa: Pękanino, Grabowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Józef Wiącek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

37 (14,29%)

Monika Biłanicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

28 (10,81%)

Mariusz Nieradka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

78 (30,12%)

Władysław Wesołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

116 (44,79%)

Okręg 4

Sołectwo: Malechowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anetta Marta Wiącek

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

151 (46,18%)

Milena Jadwiga Gałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

49 (14,98%)

Mieczysław Rybicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

58 (17,74%)

Lucyna Paulina Kurz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

69 (21,10%)

Okręg 5

Sołectwa: Karwice, Sęczkowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Monika Elżbieta Zarzycka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

62 (27,56%)

Jerzy Paradiuk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

32 (14,22%)

Beata Hetmańska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

131 (58,22%)

Okręg 6

Sołectwa: Przystawy, Gorzyca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Karolina Joanna Kołodziej

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

77 (30,80%)

Marek Kołowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

37 (14,80%)

Mateusz Wiącek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

136 (54,40%)

Okręg 7

Sołectwa: Malechówko, Paproty, Paprotki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Stanisław Rybicki

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

48 (25,13%)

Wiesław Dariusz Rosiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

143 (74,87%)

Okręg 8

Sołectwa: Borkowo, Laski

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Joanna Marzena Grycko

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

70 (47,30%)

Jerzy Ryszard Sambor

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (35,81%)

Joanna Janina Sawicka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

25 (16,89%)

Okręg 9

Sołectwo: Sulechówko

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Barbara Woźna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

9 (7,56%)

Mirosław Bednarski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

29 (24,37%)

Monika Maria Chruszcz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

81 (68,07%)

Okręg 10

Sulechowo, Bartolino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krystyna Nieradka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

82 (47,95%)

Halina Kozioł

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

49 (28,65%)

Mateusz Dobies

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

40 (23,39%)

Okręg 11

Sołectwa: Darskowo, Lejkowo, Zielenica

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marek Stanisław Madaliński

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

21 (13,13%)

Dorota Anna Szymacha

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

31 (19,38%)

Lila Kępska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

73 (45,63%)

Włodzimierz Roman

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

35 (21,88%)

Okręg 12

Święcianowo, Żegocino

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Rąpała

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

43 (20,28%)

Robert Gostyński

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

60 (28,30%)

Paweł Zając

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

109 (51,42%)

Okręg 13

Sołectwa: Białęcino, Drzeńsko, Podgórki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Bober

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

32 (29,63%)

Regina Hanna Łysko

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

33 (30,56%)

Eugeniusz Stefan Hamplewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

43 (39,81%)

Okręg 14

Miejscowość: Ostrowiec od lokalu nr 39 - 91, Nowy Żytnik

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Krzysztof Jarotek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

149 (69,63%)

Helena Surdy

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

16 (7,48%)

Ryszard Andrzej Bobis

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

49 (22,90%)

Okręg 15

Sołectwo: Kosierzewo, miejscowość Ostrowiec od lokalu nr 1 - 38

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Zosiuk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WŁODZIMIERZA BŁASZCZAKA

105 (49,53%)

Krzysztof Edmund Wojciechowicz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

45 (21,23%)

Jolanta Barbara Kieres

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA NOWAKOWSKIEGO

62 (29,25%)