Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Świerczów

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo Bąkowice ulice: Szkolna, Słoneczna Sołectwo Bąkowice z przysiółkiem Lipa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Alina Bednarz

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

31 (28,18%)

Ryszard Stefan Karmelita

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

38 (34,55%)

Mirosław Robert Groblica

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

41 (37,27%)

Okręg 2

Sołectwo Bąkowice ulica Główna od nr 1 do 35 Wieś Bielice Przysiółek Przygorzele

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Iwona Izabela Krzywda

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

26 (35,62%)

Błażej Jan Pilarz

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

2 (2,74%)

Roman Feliks Gałka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

45 (61,64%)

Okręg 3

Sołectwo Bąkowice ulice: Krótka, Główna od nr 36 do końca Sołectwo Grodziec

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Ryszard Koziak

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

46 (35,11%)

Wiesław Franciszek Cieplik

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

50 (38,17%)

Magdalena Elżbieta Poniewierska

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

35 (26,72%)

Okręg 4

Sołectwo Gola z przysiółkiem Skórze Sołectwo Wężowice z przysiółkiem Jaźwinka

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Elżbieta Aneta Kozłowska

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

64 (52,89%)

Paweł Leszek Rudek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

30 (24,79%)

Bartosz Łukasz Malarz

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

27 (22,31%)

Okręg 5

Sołectwo Świerczów ulice: Folwarczna, Kąty, Kręta, Ogrodowa, Opolska , Brzeska od numeru 1 do 18, Parkowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Władysław Bronisław Żołnowski

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

29 (24,79%)

Ewelina Maria Grzybek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

47 (40,17%)

Katarzyna Małgorzata Bugajska

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

29 (24,79%)

Magdalena Patrycja Rykała - Krogulec

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

12 (10,26%)

Okręg 6

Sołectwo Świerczów ulice: 40 - lecia, Szkolna, Polna, Brzeska od nr 19 do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Edmund Rogalski

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

32 (20,92%)

Bogdan Robert Kosut

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

0 (0,00%)

Piotr Siwik

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

58 (37,91%)

Roman Marian Żołnowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

63 (41,18%)

Okręg 7

Sołectwo Miejsce

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bronisław Marian Kula

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

2 (1,32%)

Adrian Kazimierz Andruszków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

86 (56,58%)

Andrzej Adam Hrycyszyn

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

64 (42,11%)

Okręg 8

Sołectwo Dąbrowa ulice: Kolejowa, Kościelna, Podhalańska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Paweł Stanisław Samborski

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

30 (31,58%)

Bogusława Szopa

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

22 (23,16%)

Adam Jan Janas

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

43 (45,26%)

Okręg 9

Sołectwo: Dąbrowa ulice: Główna, Kręta, Kuźnicka Wieś Kuźnica Dąbrowska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grzegorz Zdzisław Paduch

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

93 (86,92%)

Anna Katarzyna Wilczek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

14 (13,08%)

Okręg 10

Sołectwo Dąbrowa ulice: Kasztanowa, Kluczborska, Polna, Szkolna, Sosnowa, Asfaltowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Magdalena Bartosik

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

28 (28,87%)

Mirosław Jerzy Rębilas

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

69 (71,13%)

Okręg 11

Sołectwo: Starościn z przysiółkami Górzyna, Mała Kolonia

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Grażyna Katarzyna Trzos

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

31 (17,42%)

Krystyna Maria Justyńska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

50 (28,09%)

Mateusz Marek Szymański

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

97 (54,49%)

Okręg 12

Sołectwo Zbica z przysiółkiem Wołcz Wieś Osiek Duży Wieś Pieczyska: z przysiółkami Oziąbel, Zawada, Zorzów

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Antoni Paweł Macha

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

2 (2,27%)

Józef Nowicki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

60 (68,18%)

Mirosław Rapacz

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

26 (29,55%)

Okręg 13

Sołectwo Miodary z przysiółkami Grabówka, Kuźnice, Zielony Las

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Małgorzata Maria Grodecka

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

47 (39,50%)

Agata Maria Prociak

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

11 (9,24%)

Monika Katarzyna Zapalska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

26 (21,85%)

Marek Mariusz Mielczarek

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

35 (29,41%)

Okręg 14

Sołectwo Biestrzykowice ulice Główna od nr 8 do końca, Ludowa nr 2, 4, 6, 8

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Agnieszka Helena Żmuda

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

31 (37,35%)

Wanda Bronś

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

52 (62,65%)

Okręg 15

Sołectwo Biestrzykowice ulice: Lipowa, Łączna, Spacerowa, Główna od nr 1 do 7, Ludowa z wyłączeniem nr 2, 4, 6, 8

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Barbara Semeniuk

KOMITET WYBORCZY "WSPÓLNOTA OBYWATELSKA 2006"

18 (16,07%)

Małgorzata Jędras

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

39 (34,82%)

Krzysztof Sylwester Drobina

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CEZAREGO ZAJĄCA

26 (23,21%)

Janina Lechman

KOMITET WYBORCZY PRZYJAZNY SAMORZĄD POWIATU NAMYSŁOWSKIEGO

29 (25,89%)