Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Brzostek

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Brzostek-ulice: Aleksandra Gryglewskiego, Jana Winiarza, Królowej Jadwigi, Ks. Józefa Jałowego, Ks. Piotra Niezgody, Mariana Nałęcza Mysłowskiego, Mieczysława Woronieckiego, Okrągła, Polna, Przedmieście, Szkolna, Szkotnia, Teodora Furgalskiego, Zielona, Żydowska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Józef Krzyszczuk
    236 (46,83%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Maduzia
    268 (53,17%)

Okręg 2

Brzostek-ulice: Ignacego Łukasiewicza, Ks. Kazimierza Ostafińskiego, Ogrodowa, Połaczówka, Południowa, Rynek, Słoneczna, Wąska, Węgierska

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Maria Teresa Zatorska
    193 (43,27%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Barbara Zofia Szweda
    253 (56,73%)

Okręg 3

Brzostek-ulice: 11 - go Listopada, 20 - go Czerwca, Adama Mickiewicza, Równie, Schedy, Stara Droga, Stroma, Targowa. Zawadka Brzostecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Marcin Jan Sas
    364 (76,31%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Zbigniew Józef Raś
    113 (23,69%)

Okręg 4

Klecie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jan Sarnecki
    153 (47,96%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Mieczysław Wal
    166 (52,04%)

Okręg 5

Bukowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Zofia Anna Roś
    130 (71,82%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wiesław Antoni Kowalski
    51 (28,18%)

Okręg 6

Januszkowice, Opacionka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ryszard Józef Chajec
    0 (0,00%)

Okręg 7

Nawsie Brzosteckie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARTŁOMIEJA ZIAI

kandydatliczba głosów

  1. 21 Bartłomiej Ziaja
    231 (60,00%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA ZIEMI DĘBICKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 18 Józef Antoni Kobak
    154 (40,00%)

Okręg 8

Wola Brzostecka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Anna Nowicka
    114 (53,77%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Maria Zapał
    98 (46,23%)

Okręg 9

Kamienica Górna, Bączałka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Grażyna Cabaj
    293 (65,26%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marta Przewoźnik
    156 (34,74%)

Okręg 10

Grudna Górna, Grudna Dolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Krystyna Barbara Wójtowicz
    190 (55,07%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Andrzej Kazimierz Augustyn
    155 (44,93%)

Okręg 11

Smarżowa, Głobikówka

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Jerzy Wojciech Kmiecik
    210 (61,40%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Samborski
    132 (38,60%)

Okręg 12

Siedliska-Bogusz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Bogdan Marek Stanek
    242 (60,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRYSTYNY TRACIŁOWSKIEJ

kandydatliczba głosów

  1. 20 Krystyna Traciłowska
    160 (39,80%)

Okręg 13

Gorzejowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Edyta Joanna Krzywińska
    137 (51,12%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Gustaw Hołowicki
    131 (48,88%)

Okręg 14

Kamienica Dolna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Irena Barbara Wantuch
    51 (17,23%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Paweł Hipszer
    245 (82,77%)

Okręg 15

Przeczyca, Skurowa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW GMINY BRZOSTEK

kandydatliczba głosów

  1. 19 Alfred Nawracaj
    199 (44,92%)

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Jan Mroczek
    244 (55,08%)