Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Stopnica

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Część obszaru Sołectwa Stopnica, ulice: 3 Maja, Polna, Północna, Tadeusza Kościuszki, Wincentego Witosa

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Joanna Ewa Antoniuk
    109 (31,32%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Tomasz Manierak
    128 (36,78%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Cezary Jakub Borowiec
    111 (31,90%)

Okręg 2

Część obszaru Sołectwa Stopnica, ulice: Adama Mickiewicza, dr Piotrowskiego, Jana Kilińskiego, Jana ze Stobnicy, Kazimierza Wielkiego, Ogrodowa, Partyzantów, Plac Józefa Piłsudskiego, Prezydenta Ignacego Mościckiego, Targowa, Źródła

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Marcin Segda
    119 (41,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mariusz Sztorc
    118 (41,40%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Janusz Marian Kornaś
    48 (16,84%)

Okręg 3

Sołectwo: Białoborze Sołectwo: Falęcin Nowy

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Waldemar Skwarzec
    80 (42,55%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Rafał Stanisław Czapla
    108 (57,45%)

Okręg 4

Sołectwo: Falęcin Stary Sołectwo: Kąty Nowe Sołectwo: Kąty Stare-Folwarki

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Michał Leszek Grudziński
    50 (19,69%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krzysztof Maciej Tułak
    204 (80,31%)

Okręg 5

Sołectwo: Mietel Sołectwo: Szczeglin

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Mariusz Bąk
    112 (43,08%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Danuta Janina Szczepanik
    148 (56,92%)

Okręg 6

Sołectwo: Klępie Górne Sołectwo: Nowa Wieś

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Piotr Paweł Kunecki
    27 (13,50%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Józef Stanisław Fiutko
    91 (45,50%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Jarosław Zych
    82 (41,00%)

Okręg 7

Sołectwo: Klępie Dolne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Monika Anna Wyrazik
    71 (53,38%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Leokadia Lach
    62 (46,62%)

Okręg 8

Sołectwo: Czyżów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Ewa Joanna Bartocha
    96 (47,52%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Jan Antoni Kowalik
    106 (52,48%)

Okręg 9

Sołectwo: Dziesławice Sołectwo: Jastrzębiec Sołectwo: Żerniki Dolne

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Sylwia Iza Zdziebko
    103 (44,98%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Grzegorz Jan Pruski
    126 (55,02%)

Okręg 10

Sołectwo: Prusy Sołectwo: Skrobaczów Sołectwo: Topola

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Celina Anna Pastwa
    44 (20,56%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Janusz Mieczysław Wilk
    170 (79,44%)

Okręg 11

Sołectwo: Konary Sołectwo: Smogorzów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Marek Antoni Bochenek
    20 (6,78%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Monika Ewa Gądek
    74 (25,08%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Krzysztof Stanisław Zych
    201 (68,14%)

Okręg 12

Sołectwo: Podlasek Sołectwo: Wolica

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Wojciech Piotr Podsiadło
    92 (31,51%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Józef Jan Wach
    110 (37,67%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Paweł Bartłomiej Kubasik
    90 (30,82%)

Okręg 13

Sołectwo: Mariampol-Borek Sołectwo: Suchowola Sołectwo: Szklanów

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Damian Waldemar Wielgus
    58 (23,11%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Piotr Kazimierz Krowiński
    193 (76,89%)

Okręg 14

Sołectwo: Bosowice Sołectwo: Szczytniki Sołectwo: Zaborze

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Elżbieta Krystyna Nowicka
    44 (30,99%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Krystyna Walasek
    98 (69,01%)

Okręg 15

Sołectwo: Kuchary Sołectwo: Strzałków

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 10 Agnieszka Janina Jabłońska
    31 (12,76%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NAJLEPSZA GMINA STOPNICA

kandydatliczba głosów

  1. 17 Mateusz Andrzej Winiarski
    91 (37,45%)

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

kandydatliczba głosów

  1. 2 Grzegorz Rokosz
    121 (49,79%)