Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Grzegorzew ulice : Autostrada, Kolejowa, Toruńska, Wiatraczna, Miodowa
Pokaż więcej
Jarosław Szymczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
57
(37,25%)
Monika Borowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
96
(62,75%)
Okręg 2
Sołectwo Grzegorzew ulice : Polna, Krótka, Kwiatowa, Północna, Słoneczna, Plac Kościelny, Choińska, Stodólna, Brzozowa, Lipowa, Kasztanowa, Źródlana od nr 1 do nr 5 i od nr 14 do nr 18
Pokaż więcej
Zygmunt Topolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
54
(25,00%)
Piotr Jan Bednarkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(33,33%)
Michał Sucina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
90
(41,67%)
Okręg 3
Sołectwo Grzegorzew ulice : Wincentego Witosa, Ks. Szczęsnego Starkiewicza, Szkolna, Kolska, Źródlana od nr 6 do nr 12
Pokaż więcej
Zbigniew Molicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
88
(41,51%)
Maria Elżbieta Zawadzka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
87
(41,04%)
Tomasz Walenty Żurawik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
37
(17,45%)
Okręg 4
Sołectwo Grzegorzew ulice : Zielona, Warszawska, 3 Maja, Łąkowa, Plac 1000 - lecia PP, Uniejowska
Pokaż więcej
Stanisław Jerzy Pyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
63
(34,62%)
Anna Wiktoria Kikosicka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(27,47%)
Sławomir Marek Czapowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
69
(37,91%)
Okręg 5
Sołectwo Grzegorzew ulice : Ogrodowa, Leśna, Góry, Piaski , Otaląż
Pokaż więcej
Małgorzata Piotrowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
49
(30,06%)
Zbigniew Grzegorz Szkudlarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(33,13%)
Anna Perkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
60
(36,81%)
Okręg 6
Sołectwa : Tarnówka, Ladorudzek
Pokaż więcej
Jolanta Maria Wolanowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
34
(13,93%)
Jan Piotr Siekierski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
57
(23,36%)
Marzena Polichnowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
64
(26,23%)
Izabela Anna Kacperska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEUSTRASZENI
89
(36,48%)
Okręg 7
Sołectwa : Boguszyniec, Kiełczewek
Pokaż więcej
Marek Lewandowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
107
(69,48%)
Maciej Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
47
(30,52%)
Okręg 8
Sołectwo Barłogi : ulice Dworcowa, Piaskowa, Rzeczna, Spółdzielcza, Warszawska od nr 1 do 16, Zielona od nr 1 do 16
Pokaż więcej
Grzegorz Stanisław Maciesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
48
(32,88%)
Tadeusz Sosnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
53
(36,30%)
Wacław Klimański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEUSTRASZENI
45
(30,82%)
Okręg 9
Sołectwo Barłogi : ulice Brzozowa, Emilewo, Leśna, Łąkowa, Poznańska, Słoneczna, Warszawska od nr 17 do 91, Zielona od nr 17 do 51
Pokaż więcej
Zbigniew Majkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(32,37%)
Rafał Kotkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
70
(40,46%)
Kamil Marek Misiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEUSTRASZENI
47
(27,17%)
Okręg 10
Sołectwo Ponętów Dolny od Nr 1 do Nr 55 a i od Nr 130 do Nr 132
Pokaż więcej
Henryk Jan Pusty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
34
(34,00%)
Czesław Józef Wojtasik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(15,00%)
Karol Dzierbicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
51
(51,00%)
Okręg 11
Sołectwo Ponętów Dolny od Nr 56 do Nr 129
Pokaż więcej
Janusz Henryk Sanigórski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(64,22%)
Mirosław Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
39
(35,78%)
Okręg 12
Sołectwo Borysławice Kościelne
Pokaż więcej
Łukasz Tylak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
21
(16,67%)
Marek Bartczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(38,10%)
Janusz Stanisław Dorabiała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
57
(45,24%)
Okręg 13
Sołectwa : Borysławice Zamkowe, Grodna
Pokaż więcej
Piotr Oporski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
83
(37,90%)
Andrzej Sikorski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(42,01%)
Adam Władysław Jaskólski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
44
(20,09%)
Okręg 14
Sołectwo Bylice
Pokaż więcej
Łukasz Łuczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
87
(59,59%)
Paweł Jan Dragan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
59
(40,41%)
Okręg 15
Sołectwa : Bylice-Kolonia, Zabłocie
Pokaż więcej
Aneta Małgorzata Przybyszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CZAS NA ZMIANY
75
(37,50%)
Mariusz Stegienta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(22,00%)
Krzysztof Paweł Durkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ”
81
(40,50%)