Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Rząśnik

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Sołectwo: Rząśnik, ul.: Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Graniczna, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Leśna, Macieja Rataja, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Wyszkowska od numeru 1 - 39 nieparzyste

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Hanna Wóltańska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

74 (28,24%)

Arkadiusz Antoniak

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

144 (54,96%)

Janusz Stanisław Ostrowski

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

44 (16,79%)

Okręg 2

Sołectwo: Rząśnik ul.: Wyszkowska parzyste od numeru 2 do końca, nieparzyste od numeru 41 do końca, Spokojna, Lubielska, Jasna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Barbara Deptuła

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE GMIN I POWIATU

109 (39,78%)

Dawid Deptuła

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

165 (60,22%)

Okręg 3

Sołectwo: Rząśnik ul. Jesionowa, Polna

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Danuta Barbara Świeżek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

148 (43,15%)

Adam Kamiński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

195 (56,85%)

Okręg 4

Sołectwo: Dąbrowa

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Zbigniew Edward Dymczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

97 (37,02%)

Marzena Renata Borek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

165 (62,98%)

Okręg 5

Sołectwo: Komorowo

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Marzena Anastazja Wielgolewska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

132 (50,38%)

Marek Kowalski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

130 (49,62%)

Okręg 6

Sołectwo: Wólka Folwark, Wólka Przekory

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Adam Markowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

89 (67,42%)

Joanna Łaszczych

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

43 (32,58%)

Okręg 7

Sołectwo: Nowe Wielątki, Wielątki Folwark, Wielątki

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wojciech Stanisław Prus

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

64 (20,98%)

Zbigniew Stanisław Wierzchoń

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

137 (44,92%)

Dariusz Jaskólski

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

104 (34,10%)

Okręg 8

Sołectwo: Ochudno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Mirosław Włodarczyk

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

37 (14,02%)

Krystyna Krawczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

84 (31,82%)

Teresa Kulesza

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

143 (54,17%)

Okręg 9

Sołectwo: Porządzie 1 - 70 - (litery od A do końca)

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Teresa Kazimiera Wykowska

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

69 (41,32%)

Sławomir Tomasz Ostrowski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

98 (58,68%)

Okręg 10

Sołectwo: Porządzie 71 - do końca

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Michał Deptuła

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

53 (32,52%)

Mirosław Goździewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

110 (67,48%)

Okręg 11

Sołectwa: Grądy Polewne, Grodziczno, Nury, Stary Lubiel, Nowa Wieś

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Wiesław Tomasz Łyczkowski

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

41 (23,43%)

Grzegorz Jan Gołębiewski

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

94 (53,71%)

Krzysztof Nowicki

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

40 (22,86%)

Okręg 12

Sołectwa: Ostrówek, Wincentowo, Janowo, Wólka Lubielska

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Anna Stopka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

70 (40,70%)

Kazimierz Kucharczyk

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

102 (59,30%)

Okręg 13

Sołectwa: Nowy Lubiel, Wólka Wojciechówek

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Jolanta Maria Prusik

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

51 (31,68%)

Krzysztof Aleksander Soliwoda

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

110 (68,32%)

Okręg 14

Sołectwa: Gołystok, Józefowo, Wola Polewna, Osiny

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Bożena Zawada

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

83 (50,00%)

Sławomir Nowacki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

83 (50,00%)

Okręg 15

Sołectwa: Bielino, Plewica, Rogóźno

Pokaż więcej

kandydatliczba głosów

Piotr Stanisław Dziadak

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

105 (47,51%)

Piotr Leszczyński

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNA GOSPODARNA GMINA

116 (52,49%)