Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Brańszczyk: ul. Bielińska, ul. Brzozowa, ul. Ciepła, ul. Dębowa, ul. Fryderyka Chopina, ul. Jana Pawła II od nr 1 do nr 59, ul. Kamieniecka, ul. Miła, ul. Na Skarpie, ul. Na Stoku, ul. Nakieł, ul. Pogodna, ul. Poprzeczna, ul. Pozioma, ul. Retmańska, ul. Słowikowa, ul. Zielone Wzgórze
Pokaż więcej
Cezary Tomasz Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
103
(32,09%)
Jan Szymanik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(31,15%)
Piotr Deptuła
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS
118
(36,76%)
Okręg 2
sołectwo Brańszczyk: ul. Chabrowa, ul. Dworska, ul. Grzybowa, ul. Jana Pawła II od nr 60 do nr 103, ul. Jeziorna, ul. Makowa, ul. Nadbużna, ul. Polna, ul. Prosta, ul. Przyjemna, ul. Rumiankowa, ul. Wąska, ul. Wspólna
Pokaż więcej
Grzegorz Kaflik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
126
(36,84%)
Stanisław Bogusław Kowalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(25,15%)
Tomasz Sławomir Bralewski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS
130
(38,01%)
Okręg 3
Sołectwo: Nowy Brańszczyk, Przyjmy
Pokaż więcej
Adam Błoński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
125
(52,74%)
Agnieszka Emilia Szczygielska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
112
(47,26%)
Okręg 4
Sołectwo: Niemiry
Pokaż więcej
Barbara Kulasińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
43
(27,22%)
Ewa Beata Wielgolaska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
61
(38,61%)
Mateusz Rojek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS
54
(34,18%)
Okręg 5
Sołectwo: Nowe Budy, Stare Budy, Tuchlin
Pokaż więcej
Dariusz Deptuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
132
(42,17%)
Bogdan Antoni Czarnecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
181
(57,83%)
Okręg 6
Sołectwo: Ojcowizna, Trzcianka od nr 1 do 114
Pokaż więcej
Stanisław Marian Sępkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
53
(19,34%)
Jadwiga Uchal
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(51,09%)
Marcin Zając
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS
81
(29,56%)
Okręg 7
Sołectwo: Trzcianka od nr 115 do 267
Pokaż więcej
Jadwiga Wyszyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
95
(34,80%)
Hanna Zagożdżon
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(36,26%)
Zofia Kądziela
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS
79
(28,94%)
Okręg 8
Sołectwo: Turzyn
Pokaż więcej
Jadwiga Stoszewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
206
(66,24%)
Paweł Kalisz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE BOCIAN KRIS
105
(33,76%)
Okręg 9
Sołectwo: Białebłoto-Kobyla
Pokaż więcej
Andrzej Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
89
(45,88%)
Tadeusz Kruszewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
105
(54,12%)
Okręg 10
Sołectwo: Białebłoto-Kurza, Białebłoto Stara Wieś
Pokaż więcej
Joanna Bożena Rogalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
59
(33,71%)
Paweł Szydlik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(66,29%)
Okręg 11
sołectwo: Nowa Wieś, Osiedle: Dalekie-Tartak: ul. Brzozowa, ul. Czarnej Jagody, ul. Dębowa, ul. Lipowa, ul. Modrzewiowa, ul. Puszczy Białej, ul. Sosnowa, ul. Topolowa, ul. Wrzosowa
Pokaż więcej
Andrzej Skłucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
184
(66,43%)
Katarzyna Barbara Iwańska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
93
(33,57%)
Okręg 12
sołectwo: Dudowizna, Poręba – Kocęby
Pokaż więcej
Grzegorz Sitek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
107
(36,90%)
Jan Domalewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
183
(63,10%)
Okręg 13
Sołectwo: Poręba Średnia
Pokaż więcej
Andrzej Marek Kukwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
97
(52,43%)
Danuta Deluga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
88
(47,57%)
Okręg 14
Sołectwo: Udrzyn , Udrzynek
Pokaż więcej
Sławomir Kazimierz Gałązka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
160
(62,75%)
Janina Katarzyna Demetriou - Warburton
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(37,25%)
Okręg 15
Sołectwo: Budykierz, Knurowiec
Pokaż więcej
Anna Ewa Nasiadka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA BRAŃSZCZYK”
108
(57,75%)
Marcin Szymanik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(42,25%)