Wybory

Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Stary Sącz

Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

– kandydat otrzymał mandat

Okręg 1

Miasto Stary Sącz

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Zofia Helena Kucharska
    128 (3,36%)
  2. 6 Grzegorz Stanisław Faron
    162 (4,25%)
  3. 5 Rafał Szymon Sierota
    54 (1,42%)
  4. 1 Robert Stanisław Rams
    530 (13,91%)
  5. 4 Maria Marmuszewska
    203 (5,33%)
  6. 3 Agnieszka Wyrazik-Tyrpak
    62 (1,63%)
  7. 9 Tomasz Wojciech Śmierciak
    116 (3,04%)
  8. 7 Mieczysław Plata
    65 (1,71%)
  9. 10 Anna Maria Porębska
    25 (0,66%)
  10. 8 Marcin Szmigiel
    143 (3,75%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE W STARYM SĄCZU

kandydatliczba głosów

  1. 2 Sławomir Piotr Szczepaniak
    192 (5,04%)
  2. 4 Krzysztof Stanisław Szewczyk
    177 (4,64%)
  3. 6 Julia Elżbieta Dziedzic
    211 (5,54%)
  4. 10 Marian Franciszek Potoniec
    197 (5,17%)
  5. 1 Jacek Tomasz Lelek
    663 (17,40%)
  6. 3 Ewa Małgorzata Zięba
    299 (7,85%)
  7. 7 Elżbieta Jawor
    139 (3,65%)
  8. 9 Jan Kowalik
    142 (3,73%)
  9. 8 Magdalena Urszula Sznajder
    189 (4,96%)
  10. 5 Marianna Trzebuniak
    114 (2,99%)

Okręg 2

Sołectwa: Przysietnica, Barcice, Barcice Dolne, Wola Krogulecka, Popowice, Myślec, Łazy Biegonickie

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 2 Andrzej Ogorzały
    163 (5,26%)
  2. 1 Grzegorz Michał Skalski
    260 (8,40%)
  3. 4 Jan Bodziony
    172 (5,55%)
  4. 3 Jerzy Kazimierz Sobczak
    238 (7,68%)
  5. 6 Łucja Kołbon
    49 (1,58%)
  6. 7 Małgorzata Jadwiga Tokarczyk
    173 (5,59%)
  7. 5 Kazimierz Baran
    146 (4,71%)
  8. 8 Agnieszka Monika Stawiarska
    44 (1,42%)
  9. 9 Teresa Obrzud
    143 (4,62%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE W STARYM SĄCZU

kandydatliczba głosów

  1. 7 Karolina Anna Barnach
    130 (4,20%)
  2. 6 Zofia Golonka
    209 (6,75%)
  3. 1 Elżbieta Łomnicka
    299 (9,65%)
  4. 4 Jan Janczak
    162 (5,23%)
  5. 5 Maria Węgrzyn
    151 (4,88%)
  6. 8 Grzegorz Jan Gryźlak
    290 (9,36%)
  7. 2 Jan Wincenty Tokarczyk
    233 (7,52%)
  8. 3 Włodzimierz Witek Rams
    207 (6,68%)
  9. 9 Andrzej Lech Rybarski
    28 (0,90%)

Okręg 3

Sołectwa: Mostki, Gołkowice Dolne, Gołkowice Górne, Gaboń, Gaboń Praczka, Skrudzina, Moszczenica Wyżna, Moszczenica Niżna

Pokaż więcej

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

kandydatliczba głosów

  1. 1 Andrzej Myjak
    216 (8,19%)
  2. 4 Lidia Szewczyk
    226 (8,57%)
  3. 7 Przemysław Grzegorz Tokarczyk
    27 (1,02%)
  4. 5 Kazimiera Teresa Kotas
    116 (4,40%)
  5. 8 Stanisława Marduła
    247 (9,37%)
  6. 3 Jan Świtecki
    268 (10,17%)
  7. 2 Jolanta Anna Sułkowska
    123 (4,67%)
  8. 6 Magdalena Jagiełka
    58 (2,20%)

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINNE POROZUMIENIE WYBORCZE W STARYM SĄCZU

kandydatliczba głosów

  1. 4 Andrzej Stanisław Zych
    212 (8,04%)
  2. 5 Janina Bawełkiewicz
    196 (7,44%)
  3. 6 Józef Adam Kurowski
    101 (3,83%)
  4. 7 Kinga Magdalena Zwolińska-Ogorzałek
    92 (3,49%)
  5. 1 Andrzej Stawiarski
    242 (9,18%)
  6. 2 Władysław Michał Florek
    336 (12,75%)
  7. 3 Halina Dara
    176 (6,68%)